Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki tud segíteni ezügyben? SOS

Valaki tud segíteni ezügyben? SOS

Figyelt kérdés

Szóval a szüleim 3 éves koromban elváltak és ezek után felfordult az életem! 2013 ba lett új barátja anyukámnak és vele összeköltöztünk. De ahogy az idő halad egyre jobban nem kedveljük egymást és én sem szeretem őt. Soha sem tudtam őt szeretni a hülyeségei miatt meg azért mert nem a vérszerinti apukám. Kezd mostmár ok nélkül fenyegetni, nem hisz nekem, ok nélkül tilt el mindentől és mindig kutakodik utánam.

Például egyszer amikor ebédelni készültünk akkor én mentem a helyemre de megbotlottam egy székben és mondja apám mért kell megint így viselkedni meg hogy míért csinálom ezt. Ilyen és ehhez hasonló dolgokat mond és nagyon idegesít! Például ijezstget amikor hazaérek előugrik a kanapé mögül és én szívrohamot kapok és már ezerszer elmondtam neki hogy ne csinálja mégis csinálja. Vagy amikor nyaralásról hazaértünk pakoltunk fel a lakásba és az iPad Pro-m ott volt a táskámban amibe ő szándékosan belerugott és betört a képrnyője. Vagy ha például 23:00 kor le kell feküdjek és én 23:01 kor még felmegyek bevenni a gyógyszerem akkor azért már egy hét gép eltiltás jár. A lelki állapotom nagyon rossz mert iskolában is gúnyolnak képes vagyok otthon is az ilyen viták közben elsírni magam és a szobámba menni és egyedül lenni. Amikor meséltem neki, hogy mivel bántottak a suliban, azt sem hitte el. Tehat kezd nagyon betelni a pohar. Elköltözni nem tudok még. Csak akkor érzem jól magam ha a nagymamámmal lehetek mert ő mindig is nagyon szeretett, vagy anyukámmal lehetek kettesben. Kérlek segítsetek!



2019. szept. 7. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ebben csak a családod tud segíteni, idegenek nem.
2019. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Neked egy igazi barát kell, aki meghallgat és lélekben veled van ebben az időben is. Nyugi, nem minden ember gonosz, csak meg kell találnod őket.
2019. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Hány éves vagy?

Te is húzod egy kicsit a fickó idegeit.

23-kor fekvés, 23:01 kor még lent vagy.

2019. szept. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén szólva az időpontok nalunk is szigoruan vannak tartva. Ha 23 óra van megbeszélve, akkor az 23:00 max, nem 23:01. Ez megy az én most 16 eves gyerekemnek par éve.


A székben való megbotlást nem igazan tudom elképzelni. Ha amúgy ilyen bénán közlekedsz, viselkedsz, nem csodalom, ha megjegyzest tesz. Az ijesztgetes jatek, kb mindenki csinalja. Az en ferjem 50 eves, en 45 vagyok, siman megijesztjük a másikat. Szívrohamot ettől senki nem fog kapni. A rugdosás érdekes. Ha a foyloso vagy szoba kozekére baxtad le a táskát, mondván majd kikerüli aki akarja, akkor érthető az is. A gyerekemnek volt egy idoben

szokasa, hogy b3jott a hazba es az ajto ele tette le a taskajat meg a cipojet. Par alkalommal szoltam neki, de nem hasznalt. Meguntam, és kitettem az ajtó elé, pont amikor szakadt az eső. Onnantól valahogy sikerült neki normális helyre tenni a cuccát.

2019. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem mostohafaternak nincs joga tiltogatni dolgokat.

Anyádnak van felelőssége ebben, hogy hagyja hogy piszkáljon.

2019. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%

5!


Már hogyne lenne. Vagy csak eltartania szabad a gyereket?

2019. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád mit szól ehez?Nagyszúlők,rokonok nincsenek akikkel meg tudd beszélni a problémádat?
2019. szept. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Először is és beteg vagyok és mindig be kell vegyem a gyógyszerem.

Másodszor nem az ajtó elé bxsztam le a táskámat hanem a szobámba.

Harmadszor az ijesztgetés az nála az, hogy csótányt dob rám, vagy az ágyamra. Negyedszer anyukám sem bírja az idióta viselkedését.

2019. szept. 7. 12:25
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Hallgass az #57-ösre. Mostohafaterodnak, csak ahhoz van joga, hogy téged eltartson, éltessen, sőt a hátsód kínyalja,naponta 3 alkalommal.

A legnagyobb igazság az, hogy te ekönyvelted, hogy utálod és kész. Az az egy agysejted ami kering a buksidba, erre vezérel.

2019. szept. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
#5-ösre
2019. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!