Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem magamnak a wc...

Hogyan kérjem magamnak a wc kulcsot vissza?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, anyával és húgommal élek. Nem rég költöztünk panel lakásba. Amióta ideköltöztünk, tudom, hogy anya elkezdete a káosz életünk miatt használni a gyakori kérdések oldalt (kifigyeltem), főleg húgommal kapcsolatos kérdéseket tett fel. Láttam, hogy szegényt sokan savazzák és azt hiszik, hogy kamu, pedig minden amit mond sajnos igaz, jelenleg egy káosz az életünk. Viszont nem ez a lényeg a kérdésemben. Hanem ma volt egy nagyobb csetepaté anya és húgom közt kb 1 órája, ahol a rendőrök is kijöttek. A lényeg, hogy húgom magára zárta a wc ajtót. Nem tudom, hogy sikerült neki, de végig üvöltött jó hosszú perceket, anyám pedig próbált bejutni, sikertelenül, majd az őrjöngésre kijöttek a rendőrök. A lényeg, hogy miután elmentek kidobta a kulcsokat a kukába. Majd amikor látta, hogy ki akarom őket venni, kikapta a kezemből és eldugta. Vissza akarom magamnak kapni a kulcsokat, hogy nálam legyenek, mert se anya se húgom nem tiszteli a magányszférám. Ha nincs bezárva, rámnyitnak kakilás közben vagy zuhanyzás közben. És ezt ők szórakoztatónak találják. Folyton stresszelek kakilás közben amikor üvöltöznek vagy ha az ajtó előtt járkálnak, nem tudok normálisan kakilni. Amióta volt kulcs, végre tudtam de most megint el fog kezdődni. Zuhanyzás is ugyanez. Sietnem kell, mert ha rájönnek, hogy zuhanyzom, akkor direkt benyitnak valami alibi dologgal, hogy nekik ez-az-amaz kell a fürdőszobából, közben jól megbámulnak meztelenül. Beteg egy család vagyunk az biztos. Na de hogy vegyem rá, hogy visszadja. Próbáltam az előbb visszakérni szép nyugodtan, de nem akarja odaadni és azt mondja soha nem is fogja ezek után.

2019. szept. 10. 21:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél egy reteszt ahogy fentebb is írták. Vagy ha van a lakásban másik zár amihez kulcs is van akkor cseréld ki azzal.
2019. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%
foss az étkezőasztal közepére cserébe, ha már nem értenek a szép szóból
2019. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

2. felvonás? Az előző kamura már nem jönnek a válaszok? XD

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2019. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Jó ötlet ez a faék és a retesz, lehet holnap suli után beugrok egy ilyenért. Utolsó, pont ezt mondtam, hogy anyám is használja az oldalt, ez az ő kérdése és sajnos nagyon nem kamu :D Köszi a válaszokat, megpróbálom ezt a kettőt.
2019. szept. 10. 22:10
 15/31 anonim ***** válasza:
19%
10 éves a húgod és nem tudod elvenni tőle a kulcsot? Én már úgy megvertem volna hogy az nem igaz.
2019. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Anyám kobozta el, ő csak bezárta magát mert beragadt a kulcs.
2019. szept. 10. 22:18
 17/31 anonim ***** válasza:
92%

2018. május 19-i GYK kérdés:

A lényeg hogy húgom valamikor 1 hete nagyon hisztizett és bezárta magát a fürdőbe több órára és tönkretett bent nagyon sok mindent, széttört dolgokat, stb. Aztán amikor kijött anya első dolga volt eldugni a kulcsot örökké. Egyből kértük vissza, mert amig volt kulcs, végre normálisan tudtunk kakilni és zuhanyozni, zavarás nélkül. De anya nem akarja visszarakatni húgom miatt. Meg elvileg nem tudja hova rakta. Az is terjeng otthon hogy húgom rakta el magának. De húgom erről nem tud, hogy hova rakta volna. Szóval tuti anya volt, csak nem akarja visszaadni. Ötletek, mivel kérjük vissza?


Ezek 2019. augusztus 12-én történtek.

A nagyobbik (18 éves) még talán tud magán uralkodni, bár ő is egy dúvad amióta kamasz, de a legrosszabb a kisebbik lányom (10 éves)

Nagyon agresszív, BÁNT MINKET: üt, rúg, harap és fülsüketítően ordibál/sikít ha valami neki nem tetszik, ezért hogy ne generáljunk felesleges stresszt, sokszor ráhagyom a dolgokat végül. De nem mindig kerülhető el a konfliktus. Ezen a nyáron tényleg kezelhetetlen viszont. Sajnos nehéz rávenni a fürdésre, 4-5 naponta fürdik és 2-3 hetente mos hajat (viccen kívül!). Ha elküldöm vagy az apja elküldi zuhanyozni, sikít, üvölt ami a torkából kijön, ilyenkor a legagresszívabb.

6 éves korára találtam egy viszonylag jó és stabil munkahelyet, de ez az egyik legnehezebb is, egy iskolai titkár állást, itt is reggel 6-tól este 6-ig dolgozni kell.


És íme, ismét itt vagy a mai kérdéseddel.

Azóta hirtelen 19 éves lettél? És mi ez a kulcsmánia? Meg a kakilási problémák?

Neked PSZICHIÁTERRE van szükséged!

2019. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Basz.i annyira nevettem miután elolvastam a válaszokat is, hogy a taknyom is kifolyt
2019. szept. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem unod még a kamut?
2019. szept. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
94%
Ez jó. Van min röhögni a reggeli kávé mellett. Folytasd csak! XD
2019. szept. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!