Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérjem magamnak a wc...

Hogyan kérjem magamnak a wc kulcsot vissza?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, anyával és húgommal élek. Nem rég költöztünk panel lakásba. Amióta ideköltöztünk, tudom, hogy anya elkezdete a káosz életünk miatt használni a gyakori kérdések oldalt (kifigyeltem), főleg húgommal kapcsolatos kérdéseket tett fel. Láttam, hogy szegényt sokan savazzák és azt hiszik, hogy kamu, pedig minden amit mond sajnos igaz, jelenleg egy káosz az életünk. Viszont nem ez a lényeg a kérdésemben. Hanem ma volt egy nagyobb csetepaté anya és húgom közt kb 1 órája, ahol a rendőrök is kijöttek. A lényeg, hogy húgom magára zárta a wc ajtót. Nem tudom, hogy sikerült neki, de végig üvöltött jó hosszú perceket, anyám pedig próbált bejutni, sikertelenül, majd az őrjöngésre kijöttek a rendőrök. A lényeg, hogy miután elmentek kidobta a kulcsokat a kukába. Majd amikor látta, hogy ki akarom őket venni, kikapta a kezemből és eldugta. Vissza akarom magamnak kapni a kulcsokat, hogy nálam legyenek, mert se anya se húgom nem tiszteli a magányszférám. Ha nincs bezárva, rámnyitnak kakilás közben vagy zuhanyzás közben. És ezt ők szórakoztatónak találják. Folyton stresszelek kakilás közben amikor üvöltöznek vagy ha az ajtó előtt járkálnak, nem tudok normálisan kakilni. Amióta volt kulcs, végre tudtam de most megint el fog kezdődni. Zuhanyzás is ugyanez. Sietnem kell, mert ha rájönnek, hogy zuhanyzom, akkor direkt benyitnak valami alibi dologgal, hogy nekik ez-az-amaz kell a fürdőszobából, közben jól megbámulnak meztelenül. Beteg egy család vagyunk az biztos. Na de hogy vegyem rá, hogy visszadja. Próbáltam az előbb visszakérni szép nyugodtan, de nem akarja odaadni és azt mondja soha nem is fogja ezek után.

2019. szept. 10. 21:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Csetepatéra nem jönnek ki a rendőrök. Tapasztalat.

A WC-be bezárós dolgot már én is olvastam, de sose találtam volna úgy meg, mint a fentebbi kommentelő.


Nagyon gáz. Baromira ráérsz.

2019. szept. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakadok a röhögéstől.Kellenek ilyen kérdések is,hanem unalmas lenne az oldal.
2019. szept. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
92%
2018 óta nem sikerült új kamukérdést kitalálni?
2019. szept. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Bolond család
2019. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Picipok2128 ***** válasza:
100%
Menj a tescoba szarni ott legalább betudod zárni a budiajtót.
2019. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
27%

Ezt a kamut, ilyet még nem tapasztaltam, szóval ilyen nincs, mint melegek sincsenek, meg megbízható PSA konszern járgány. Menjél aludni kisfiam!


21/F

2019. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a stresszmentes kaka az otthon egyik legnagyobb előnye 😢
2019. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Savlekotő ***** válasza:
37%
Sajnos ez a mai magyar család sajnos,idegbeteg mentális sebesültek gyülekezete..
2019. szept. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Merre nyílik az ajtó? Ha befelé, akkor ki tudod ékelni, hogy ne tudjanak bejönni.


Ha kifelé: ha kreatív vagy, és a szoba kialakítása is "megengedi", akkor talán ki tudod "támasztani" a kilincset úgy, hogy ne lehessen kinyitni.

2019. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
83%

folyik a konnyem

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2019. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!