Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek is ilyen az anyukátok?

Nektek is ilyen az anyukátok?

Figyelt kérdés
Mindig is láttam barátaimnál mikor átmentem és filmekben hogy vannak olyan szülők akik ha a gyerek éppen rossz dolgokon megy keresztül akkor megölelik és próbálnak segíteni, megvígasztalni. Na az enyém nem ilyen, éppen ellenkezőleg. Suliban jól tanulok, kreszt is most kezdtem, valamint heti 18 órában dolgozok. Néha vannak napjaim amikor nem vagyok jó formában és panaszkodom, kiöntöm neki azt ami régebb óta gyűlik bennem és kiöntöm a lelkem. Ilyenkor mindig mintha csalódna bennem és ordítozva konspirációkat gyárt hogy miért és hol rontottam el hogy már megint panaszkodom. A ti anyukátok is ilyen? Mit tehetnék? (A közös megbeszélés ki van zárva mert akkor is szokásosan emeli a hangját)

2019. szept. 13. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem. Sajnálom hogy Neked igen.
2019. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém sosem ölelgetett, de nem is ordított velem, hanem tanácsokat kaptam tőle, és próbált terelgetni. Volt, hogy nagyon összevesztem vele, de egyébként mindig olyan volt, mintha a barátnőm lenne.
2019. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Vannak olyan agybeteg barmok, akiknek képtelenség panaszkodni, lelki segítséget kérni tőlük, mert idegbetegek lesznek ettől.

Nekem is ha valaki elmondja a bánatát, próbálok neki segíteni, szerintem ez a természetes.

De itt gyk-n is van bár agyhalott, akik ugranak erre, és jönnek a "rinyálás", meg "sírás" stb. dumákkal.

2019. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
79%
Hajjaj. Akkor is ordított velem ha beteg voltam gyerekkoromban. Nincs mit csinálni velük, keresni kell mást akivel lehet beszélgetni.
2019. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Én meg se próbáltam kiönteni a szivem az anyámnak.Soha nem volt ideje,hogy meghallgasson.
2019. szept. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen. Igaz én már 32 éves vagyok, de még mindig megsimogatja sokszor amim fáj. Hasam, fejem, bármim. Nagyon sajnálom, hogy a tiéd nem ilyen, lehet sok a teher, nyomás, stressz rajta, emiatt nem tudja nyuodtan kezelni a helyzeteket.
2019. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem számíthatok rokonaimra ilyen téren. Én megtanultam magam kezelni ezeket a dolgokat. Nem traktálok panaszkodással senkit 🙂

Inkább megoldani.szeretem a gondjaimat, ahhoz kérek segítséget.

2019. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos 12éve meghalt az anyukám,de neki mindent elmondhattam.Sajnos sokat betegeskedett sokat volt kórházban is.
2019. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen az anyukád én 32éves vagyok és 19éves voltam amikor anyukám meghalt.Azóta csak a pszihiáternek mondom el mi bajom van.
2019. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!