Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a hozzáállás?

Figyelt kérdés
megfáztam (szombaton voltam kirándulni a barátaimmal és valószínűleg akkor).. a szüleim erre teljesen kiakadtak, hogy minek kellett elmennem szombaton, miért nem tudok vigyázni magamra, most emiatt fogok már az elején rosszul teljesíteni a suliban. Ne csináljam már ezt, ne játsszam ezt, ne fújjam ennyit az orrom. Ők megmondták, hogy ez lesz, jövő hétvégén nem mehetek az egyik barátnőm szülinapjára
2019. szept. 16. 08:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+ most ők is miattam lesznek betegek
2019. szept. 16. 09:00
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem. te is tudod, hogy nem. Önző ember önző és kénenyelmes hozzáállása a dolgokhoz. Egy: nem kell veled törődni, kettő: minden úgyis a te hibád, három: minden rossz miattad van.
2019. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
De figyelj egy kis náthától meg egy kis köhögéstől nyugodtan elmehetsz az iskolába...xd
2019. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
A megfázással nyugodtan elmehetsz az iskolába. Én allergiás vagyok, szinte mindennap fújom az orrom. Jól néznék ki, ha emiatt nem tudnám a munkahelyemen teljesíteni a feladataimat, mert otthon maradnék. Ha lázas is vagy, orrfújásnál fáj a fejed is, az már komolyabb influenza IS lehet, de akkor orvoshoz kell menni. Ha otthon maradsz, lemaradsz egy kicsit, amit pótolni kell hétvégén, így a bulizás megtiltása valóban jó ötlet.
2019. szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem túl kedvesen fejezték ki magukat. De ha a kiránduláson nem vigyáztál magadra, nem megfelelően öltöztél fel, akkor érthető, hogy mérgesek. Főleg, ha szóltak is előre, hogy normálisan öltözz fel.
2019. szept. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nos, az én gyerekem télen szeret nyáriruhaban mászkálni, mondván melegbe van, aztán egyértelmű, higy megfázik. Szerinted kinek a hibája? Miután százszor elmondja neki az ember, hogy édes lányom, minusz 10 fok van, tan nem kéne hasonlóban meg lyukas farmerben menni vaszon tornacipovel,mert megfázol, ő meg baxik rá, akkor bizony nálunk se megy sehová, ha megbetegszik.
2019. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Suliba menni beteg vagy. Buliba nem.
2019. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

A kisfiam az első napokban a suliban szedett össze valami virust és begyulladt a torka.

Nemcsak kiránduláson,máshol is meg lehet betegedni.

2019. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Savlekotő ***** válasza:
0%
Elég szar családok azok ahol egy megfázás,a gyerek a másik erősebb lélegzete is zavaró. :(
2019. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Savlekoto!


Mindenhova oda kopsz egy idióta választ.


NEM a gyerek légzése a zavaró. Épeszű ember xarul érzi magát, ha a gyereke beteg. A gyereke. Azt akarja hogy jó legyen neki. A betegség nem jó. Ez az egyik. A masik: az en gyerekem, ha megfázik, akkor köhög. Nem keveset. Konkrétan folyamatosan. Külön szinten alszik, már ha alszik, de a köhögéstől nem tud, ahogy más se. Jó móka, pláne amikor másnap mindenki megy dolgozni. Az iskolában is szeretik amúgy. Nem, nem marad otthon, mert nem fertőző.

2019. szept. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!