Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám el akar tiltani a...

Anyám el akar tiltani a legjobb fiúbarátomtól, csak mert megtudott valamit. Mit tegyek, hogy ne tiltson el? 17l

Figyelt kérdés

Leszöhezném, hogy soha nem is volt és nem is lesz semmi köztük a sráccal, nem ez a baj.

Szóval, a sráccal két éve vagyok jóba, ugyanabba a koliba járunk. Anya ismeri őt, találkoztak is, és még akkor sem volt semmi baja vele. Viszont egy párszor látta egy közösségi oldalon, hogy a srác néha festi a haját, azt hiszem pont azt látta rózsaszín volt a haja, akkor egy kicsit kiakadt, hogy mi van a barátommal, de még semmi komoly baja nem volt. Viszont a múlt héten látta, hogy a barátom kirakott egy képet, ahol a barátjával csókolóznak, és azóta anyám megmondta nekem, hogy kolin kívül nem engedi, hogy talizzunk. (Csak azért így mondta, mert a koliban úgy sem tudja megakadályozni) Meg olyanokat mond, hogy rossz hatással van rám, hogy vele jóba vagyok, meg tuti én is """bzi""" leszek. Az egészben külön vicces, hogy mindig azt mondta, hogy milyen jó hatással van rám a srác, a véleménye akkor változott, amikor meglátta azt a képet.


Szerintetek mit tegyek, hogy ne tiltson el a fiúbarátomtól?


2019. szept. 19. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
A baratod tiltsa le anyudat a kozossegi oldalon vagy allitsa be, hogy a kepei ne latszodjanak neki. :D
2019. szept. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Mondd meg neki, hogy szégyellheti magát, amilyen szűk látókörű, ostoba homofób, senki nem lesz attól meleg, mert egy meleg ember a barátja.

Amúgy meg ja, tiltsa le a srác, anyád meg szerezzen életet magának és ne másokéval foglalkozzon.

2019. szept. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 17 évesen aztán mondhattak volna ilyet, nagy ívben tettem volna rá. Addigra már a saját fejem után mentem. Jót röhögtem volna, aztán azt csinálok, amit akarok.


30/N

2019. szept. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Magyarul a fiúbarát az barát. A lánybarát az barátnő. Capito?
2019. szept. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Mondd meg neki, hogy te nem ilyenek alapján válogatod a barátaidat, hanem személyiség alapján, és elépg szomorú hogy bár eddig tetszett neki, jó véleménnyel volt róla, jó hatással volt rád csak emiatt hirtelen egész másképp néz rá, pedig eddig is meleg volt, ez után sem fog semmi változni, a melegség meg nem a környezeten múlik és szégelje magát.

Én tuti találkoznék vele továbbra is, anyád meg ne lássa miket tesztek ki a face-re, mondjuk ilyesmit amúgy sem kellene, nem azért mert fiúk csókolóznak, hanem bárki csókolózik az nem tartozik 4000 másik emberre.

2019. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha anyukád ennyire szűk látókörű,akkor nincs mit tenni.Egyszerűen mond meg neki,hogy te nem fogsz felrúgni egy barátságot csak azért mert a srác más beállitottságú.
2019. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
17 vagy, nem 7. Kicsit vicces, hogy "eltilt".
2019. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Képzeld Anya, a koli mellé költözött egy kedves feketebőrű család! Nyugi, még köszönni se szoktam nekik, félek hogy az én bőröm is befeketedik"


Na, kábé ennyire leszel te is meleg, ha egy barátod az :)

2019. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem, legalább drogozik, vagy ilyesmi...
2019. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Azért én beszélgetnék a barátottal, hogy minek tesz fel ilyen fotókat. Heteroknak sem kellene, csak azokon nem akad ki senki ennyire. Minek posztolgatni intim képeket? Szerintem nem a nemi indentitásával gond,hanem inkább ezzel!
2019. szept. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!