Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek azt hiszem hatalmas...

Mit tegyek azt hiszem hatalmas bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt az anyám és a párja összevesztek. Soha nem szoktak ennyire összeveszni de gy kis ideje kezdett kibontakozni ez közöttük. Tegnap délután elég rossz kedvvel érkeztem haza amit most nem mondanék el hosszabban. Ezt anyám párja látta rajtam és megpróbálta kideríteni hogy mi a baj de nem akartam vele megbeszélni. Miután anyám elment dolgozni a párja a konyhában csinálta a vacsorát én pedig kimentem inni és még mindig látta rajtam hogy rossz kedvű vagyok. Kicsit jobban kérdezgette hogy mi a baj és hogy neki bármit elmondhatok. Akkor véletlenül kitört belőlem és hangosan ráüvöltöttem hogy hagyjon békén mert nem az apám. Mondanom sem kell hogy megfagyott a levegő és abban a pillanatban éreztem hogy ezt nem kellett volna. Akkor berohant a szobájukba és jó erősen bevágta maga után az ajtót. Tudom nem kellett volna és elég rosszul is éreztem magam, alig bírtam elaludni és sokat forgolódtam. Most reggel oda akartam menni bocsánatot kérni és nem találtam sehol a lakásban. Megpróbáltam felhívni többször is, de a telefonja ki sem cseng. Akkor tűnt fel hogy az eddig szem előtt lévő holmijai eltűntek ezért benéztem a szekrényeibe és az összes cucca eltűnt. Anya még nem tudja mert nem ért még haza. Félek hogy mit fog szólni és tudom hogy ezt nem kellett volna főleg úgy hogy aznap ők már nagyon összevesztek. Lehet ha én nem csinálom ezt akkor el sem megy. Próbálom most is hívni de nem cseng ki a telefonja.

2019. szept. 19. 07:58
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
65%
Ne foglalkozz vele és ne is gyötörd magad emiatt. Ez az anyádék sara. Lehet tényleg nem ment volna most el ha ez nem történik meg de akkor elment volna néhány hét múlva. Nagyon nehéz bármit is úgy mondani hogy nem ismerjük a kapcsolatukat, de ezt rendezzék le ők egymás között úgy ahogy tudják te pedig ne törődj vele.
2019. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem te már csak hab voltál a tortán...
2019. szept. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg nem kellett volna ezt mondanod, de most már mindegy, megtörtént. Nem hiszem, hogy csak emiatt lépett le, hiszen már előtte is veszekedtek, csak gondolom ez volt a pont az i-re...

Biztosan vissza fog menni miután lenyugodott és egyszerűen kérj tőle bocsánatot. Őszintén. Ha esetleg nem megy vissza, az nem a te hibád lesz, de akkor is kérj bocsánatot, nem lesz örökké kikapcsolva a telefonja. Legalább a te lelkednek könnyebb lesz, hogy megtetted.

2019. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
38%
Nem érezheted hibásnak magadat más problémája miatt. Szerintem pont ezzel tettél a legjobbat anyukádnak. De nem is, rosszul fogalmazok: nem te tetted, hanem a pasi. Te nem tettél semmit. Közöltél vele valamit, amire ő így reagált. Mások dolgaiért pedig nem mi vagyunk a felelősek.
2019. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem meg, nem ment volna el, mivel irtad is, hogy nem szoktak igy osszeveszni, valamint vacsorat fozott, nem a szobaban vagy mashol duzzogott, hanem folytatta tovabbi eleteteket.


VISZONT, mar ha csunyan osszeveszett anyukaddal, erre te is leorditottad pedig o csak beszelni szeretett volna veled, gondolta hatha tud segiteni h mi bant.


Ez csunya volt barkinek rosszul esne egy mi a baj kerdesre ezt a valaszt kapni.


Probald elerni kerj bocsanatot, es h nem akartad megbantani, legalabb ha nem is megy vissza te konnyitesz a lelkeden.

2019. szept. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
84%
Én írtam, hogy kérj bocsánatot. Még azt hozzátenném, hogy nem tudom mióta nevel és milyen a kapcsolatotok, nyilván ettől is függ a dolog. Az én ferjem 1 éves kora óta neveli es szereti a gyerekemet, aki nem az övé, igy nem esne neki jól egy ilyen beleszólás. De ha nemrég ismered, akkor érthető hogy kicsuszott...
2019. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonymousreview60 ***** válasza:
24%
Nem a te hibád. Anyádék hoztak ilyen helyzetbe téged, hogy a fazon atyai érdeklődését így reagáltad le. Ez csak az utolsó csepp volt. Ha úgy érzed, megkönnyebbülnél, írd meg neki a dolog okát egy rövid bocsánatkéréssel, akár 5 SMS hisszan.
2019. szept. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
3 éve éltünk együtt. Már egy pár napja vagy hete forrott közöttük a levegő. Korábban nem is nagyon veszekedtek csak hevesebb szóváltások fordultak elő. Bánom hogy ez az egész így történt, mert korábban úgy nézett ki nagyon boldoggá teszik egymást. :(
2019. szept. 19. 08:26
 9/39 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is csak hab vagy a tortán, ne gyötörd magad! Nem a te hibád!

Lehet bírt téged a fazon és puszta emberiességből nem húzott el még korábban, most talán még te is megbánthattad, így nem látta értelmét maradni.


Figyelj, itt a te anyád és apád akinek gondolkoznia kellett volna mielőtt gyereket vállalnak... Ők rontottak el valamit, s nem te.

2019. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
72%

Nem a te hibád. Anyukád kedves párja soha nem tette volna ezt, ha nem lett volna már amúgy is gáz a helyzet. Most úgy látszik a helyzet, MINTHA te volnál az ok, hogy szakított anyukáddal (nyílván ettől félsz, hogy anyuci is ezt gondolja), holott nem az ok voltál, hanem az ürügy.


Nincs semmi baj. Bocsánatot akartál kérni, ez nagyon jó gondolat. Nálad megvolt a szándék, a többi nem rajtad múlott. Anyuci a sáros - miért szakít vele a sokadik ember? Ha aznap már összevesztek, akkor te csak az utolsó csepp voltál a pohárban. Ne gyötörd magad. Ez anyuka dolga, hogy a párkapcsolatait helyretegye.

2019. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!