Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apa hogy mondhat ilyet a...

Egy apa hogy mondhat ilyet a lányának?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok, 25 éves. Dolgozom, sulizok is. 1 hónapja vagyunk együtt a párommal, amit tudni kell, hogy 200kmre lakunk egymástól, szóval mindig úgy oldjuk meg, hogy nála alszom több napot. Nálunk nem, mivel szüleimmel lakom, és tudni kell róluk, hogy apám elég régi módi, sose engedte meg hogy egyik barátom is nálunk aludjon. Okés, elfogadom ha annyira nem akarja.

Viszont egyik hétvégén történt az, hogy mondtam nekik hogy akkor vasárnaptól keddig ott alszom a barátomnál. Persze már a bejelentés előtt gyomorgörcsöm volt, mert tudtam vita lesz belőle. Elkezdte mondani, hogy munkába ki fog menni, meg hogy én megbolondulok ha f. szt látok. Ezt szóról szóra így mondta. Ez akkora nagy bűn, hogy végre találtam valakit, akivel normálisan eltudok lenni, így 3 év szingliség után, vagy én nem is értem. Utálhat? Vagy volt valakinek valami hasonló tapasztalata? Vagy viselkedett hasonlóan az apja?


2019. szept. 19. 21:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha mindig ilyen volt, akkor ez a stílusa. Ha viszont nem, akkor lehet van valamivel baja. Pl magánéleti és rajtad vezeti le.

Szimpla rosszindulat ez vegyitve egy kis passzív-agresszioval.

2019. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
56%
Nos lássuk be, jogos a kérdés, még akkor is ha szebben is megfogalmazhatta volna. 200km-ről hogy jársz vissza dolgozni? Apád valószínűleg nincs oda a gondolattól, hogy neki kell eltartani a 25 éves felnőtt lányát, mert az kirúgatta magát egy csávó miatt.
2019. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
30%
25 évessen érdekel mit mondanak a szüleid? 19 évessen volt, hogy egy hétre eltüntem. Meg miért jelented be hová készülsz? Mi közük van hozzá? Szerintem neveld meg a szüleid. :D Tudom viccesen hangzik de megkell nekik mutatni, hogy nincs beleszólásuk az életedbe. :D
2019. szept. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
miért kellene eltartania? és miért rúgatnám ki magam? van szabadságom az az egyik dolog. a másik, meg hogy had döntsem el mikor megyek munkába.úgy is tervezzük a barátommal, hogy össze költözunk lassan, mivel ez elég nagy távolság. plusz manapság nem olyan nagy dolog munkát találni, aki akar
2019. szept. 19. 21:42
 5/26 A kérdező kommentje:
anyuval is nagyon sokat veszekszik, de olyan abszurd dolgokon, hogy például anyu elrakja a nadrágját a szennyesbe, apu fel akarja venni, és kiakad, hol a nadrág, és üvölt torka szakadtából.
2019. szept. 19. 21:44
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom a “régi módi” apád egy hónap után még udvarolt, nem már régóta dugta a nőket. Az még az én igen modern gondolkodásommal feltűnt, hogy MINDIG úgy oldjátok meg a szexet, hogy te több napig ott alszol, és még csak egy hónapja vagytok együtt. A megismerkedés órájában már ment is az első menet? És meg vagy lepve, ha apád szetetné, ha nem lennél ennyire... laza?
2019. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nem szexeltünk első randin, de neki mindegy, mert amikor volt 2 éves kapcsolatom, ott is tiltotta az egymásnál alvást, akkor pedig már 18-19 voltam.
2019. szept. 19. 21:47
 8/26 Savlekotő ***** válasza:
19%
25 éves vagy nem 16? Majd nem enged el,mi lesz bemész a szobába durcizni,mint egy 12 éves,Mi köze hozzá,be se jelenteném,kivel alszom,igen bűn vallássérülteknél ,eleve nem laknék együtt ilyen prűd tuskóval. Gondolom rég nem vagy szűz,csak apunak kell hazudni majd még 30 asként is h babázni mész szánalom..
2019. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Savlekotő ***** válasza:
29%
Két év után se engedte h a pároddal aludj,ez beteg ne haragudj,szexelni nem csak éjjel lehet és van már védekezési lehetőség meg h ők egyszer dugtak gyerekért és irigyek h most a párok élvezetből vannak együtt,ma már igy van,naná h ennyi hazug fiatal van és pörög a motel meg kurószoba biznisz még 25 30 as 8 éves pároknál is.
2019. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem tart el, hogy tudsz vele szóba állni?
2019. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!