Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti ebben a helyzetben mit...

Ti ebben a helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Anyám és az élettársa mindig szomorú hallgatag ha megyünk . Kb 30 alkalom után most valahogy felkaptam a 3 perces siri csendre a vizet és kijöttem hogy, ezek tiszta bánatok.

Tudni kell ha valami baj ér minket férjemet engem családomat mindig jó kedvük van,, fogadnak be nem áll a szájuk .

Viszont ha tele vagyunk energiával jókedvvel történetekkel csak néznek ránk nem reagálnak semmire vakaroznak mikor megyünk már el , de férjem is mondta anyukádékat nem értem, ha nem dobnék fel témát néma csend lenne .

Azt is tudni kell már hét elején hivogatnak hogy ugye hétvégén jöttök sms Messenger szóval mindent elkövetnek csak kettesben ne maradjanak , mikor még megyünk néma csend letargia nem lehet így leírni kripta csend , nem értjük akkor miért hivogatnak miért akarják hogy menjünk .

Bezzeg ha munka társ akkor jön a nagy hahotázás vihogás . Sajnáljuk őket mert ráadásul anyukám a nyugdíj miatt van az öreggel , az öreg meg a lakás miatt anyámmal eladta a családja az öreg feje fölül a lakást .


Ezt hogy bánatok nem így akartam kirohanni de ez már a nagyon sokadik csőben húzás volt gyertek várunk Stb. Saját magam megkímélem a kellemetlen helyzettől ,nem fogunk járni de aztán újra újra jönnek az üzenetek hivogatások


2019. szept. 21. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2019. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam, de nem tudom mi a kérdés....
2019. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Savlekotő ***** válasza:
91%

anyukám a nyugdíj miatt van az öreggel , az öreg meg a lakás miatt anyámmal...

Nincs több kérdésem,adjatok lóvét nekik,akkor oda lesznek tuti..

2019. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lepd meg őket néha egy kis lábos kajával,valami aprósággal,legyél kedves és nyitott. beszélj politikáról,pletykákról,egészségükről kb ilyenek
2019. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem! A te anyád. Mindig ilyen volt? Kérdezted már mi baja?
2019. szept. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném,hogy mi bajuk van,hogy ilyen búvalbéleltek.Rosszkor jöttünk?Ha igen,már itt se vagyunk.
2019. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak ha vidámak beszédesek vagyunk tele energiával történetekkel akkor ilyenek vakaroznak hallgatnak minden bajuk van , ha mondjuk valami probléma gyerekről panasz hogy albérletbe nem ossza be a pénzt stb akkor megered a nyelvük csupa rosszindulat hogy elveri discora barátokra biztosan én nem adok neki biztosan erről órákig tudnak háborogni minden negativon ,ha leamortizalva megyek smink nélkül stb akkor is anyukám boldog felpattan kiszolgál beszél , de mivel általában azért normális külsővel megyünk :) és tele energiával jó kedvel akkor van ez a síri csend kripta hangulat , hiába viszünk sütit hiába dobunk fel politikai témát ha nem pletykalni kell valamelyik gyerekről panaszkodni akkor nincs téma , de szinte zaklatnak a telefon hivasokkal már hét elejétől hétvégén gyertek ! Nem értjük az egész szituációt mit miért csinálnak .

Belvárosba laknak egy nagyvárosba konkrétan a bevásárló központ 2 percre a szökőkút a sétáló utca 1-2 percre és úgy élnek a belvárosba mint egy tanyán szomorúan kedvtelenul keserűen ,próbáltuk kimozdítani őket de semmi , anyám 24 órából 16-17 órát fekszik vagy alszik vagy nézi a plafont ,mondván fáradt a munkahely miatt , ezt meg is értjük de nem kellene hivogatni hogy menjünk mert leszivjak az energiankat jó kedvünket .Szégyenlem mondani hogy hagyjuk ne eroltessuk a kapcsolatot

2019. szept. 22. 10:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat en lehet egyszeruen csak ritkabban mennek hozzajuk, ha ez zavarna. Havonta 1-2 alkalmat ki lehet birni barkivel. De le kene ulni beszelni veluk, hogy mi ez a bubanatossag? Amugy szerintem ok neha csak ilyenek. Nalunk is az van, hogy pl parom szulei es egesz csaladja tiszta eletvidam, porgos emberek. Anyameknal meg neha halalra unom magam annyira semmi nem tortenik es szeretnek ok is hallgatni. De engem mondjuk annyira ez nem zavar es nagyon szeretem oket. :) Csak valoban le tud huzni egy ilyen talalkozas mindenkit, aki epp vidamkodasra vagyik.
2021. ápr. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
Mit vársz minek örüljenek,kényszer lakhatási kapcsolatban? Lol.. Persze ha kolléga jön színház kell minden happy,miközben ez egy fos..
2021. ápr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!