Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyen esetben merjem megkérdez...

Ilyen esetben merjem megkérdezni, hogy nálam aludhat-e a barátom?

Figyelt kérdés

A szüleim nem mondanám, hogy szigorúak, de gyakran mondanak nemet olyan dolgokra, amiket szeretnék. Jó, néha olyat szeretnék, amit én sem engednék meg a gyerekemnek, szóval megértem. :D Október végén leszek 17 éves, 7 hónapja van barátom és anyukám tudja, hogy már lefeküdtem vele, apukámnak nem meséltem, de gondolom sejti. Viszont még sosem aludtunk együtt :( Nyáron egyszer szóba hoztam, hogy mi lenne, ha ott aludhatnék, de azt mondták még korai és amúgy is azt szeretnék, hogy majd ő aludjon nálam,de semiképp sem mostanában. Mivel jövőhét vasárnap lesz a névnapom szombat este moziba mennénk és szeretném, ha utána itt aludhatna. Szerintetek, ha nyáron egyértelműen nemet mondtak, de azóta ugye komolyodott a kapcsolatunk akkor megkérdezhetném? Vagy várjak még hátha maguktól szóba hozzák? Na, ezt nem hinném :) Ti megengednétek ilyen esetben, hogy ott aludjon a gyereketek szerelme?

17/L


2019. szept. 26. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg.
2019. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha a pasid normális, megengedném, igen, de bizonyos szabályokkal együtt. Azt mondták, miért szeretnék, hogy nálatok aludjon először?
2019. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan kérdezd meg, max nemet mondanak megint, de veszíteni valód nincs.
2019. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

Ennyi idősen szerintem már nem kell kérdezni, csak mondani...

„Ma ő alszik itt, holnap meg én náluk”


Ha meg nemet mondanak, akkor mindkét nap te alszol náluk 😃

2019. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy azt higyjék rágom a fülüket ezzel és, hát egy kicsit kínos is. Ha simán bejelenteném, hogy itt alszik az tuti nem lenne. :D A bátyám is elmúlt 17 már javában amikor itt aludhatott a bnője, igaz ők alig ismerték előtte egymást. Amúgy kedvelik a barátomat nagyon, a szüleink is jóban vannak.. de, ha augusztusban nemet mondtak akkor lehet októberben is. Nyilván nem szexelnénk úgy, hogy egy fal választ el anyuéktól, de vasárnap délelőtt ők mindig elmennek vásárolni... :)
2019. szept. 26. 20:23
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Anyuka vagyok, igen megengedtem le lehet pontozni. Szokott itt aludni vagy ő náluk. Komoly kapcsolat, jól tanulnak. Nem fogom hazudozasra nevelni ahogy velem tették régen a szüleim. Tiltással es pofonokkal semmire se mentek nálam anno mégis normális felnőtt lettem es soha nem volt egyéjszakás kalandom se.
2019. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem simán mondhatod, hogy azt kéred a névnapodra, hadd aludjon nálad :)
2019. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%
miből gondolod hogy 1-2 hónap alatt megváltozott a véleményük erről? a srác rendszeresen átjár hozzátok,úgy értem,ebéd,vacsora,vagy csak dumálni,vagy inkább veled tölti az időt,de nem nálatok? ha utóbbi nehéz lesz az ottalvósdit eladni,főleg az apádnak. gondolom a védekezésről egy csomót rágta anyud a füled... na most ez újra előjön. finoman próbáld felvezetni a kérdést,sok sikert
2019. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
28%
Én 15 éves voltam amikor össze jöttem a barátommal és 3 hónap után már ott aludhatott nálam, szüleimet nem nagyon izgatta a dolog, tudták hogy bármit is csinálunk van annyi eszünk h védekezzünk. Nem olyan rég töltöttem a 1.6ot és semmit nem változott a dolog.
2019. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Nincs borzasztóbb, mint amikor egy retteg a szüleitől! Egy szerető, meleg légkörű család vagytok, vagy nem?
2019. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!