Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tönkretettem a fiam számítógép...

Tönkretettem a fiam számítógépét, hogyan magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Szóval fiam apjánál töltötte a hétvégéjét és itthonhagyta a számítógépét. Iskolatitkár vagyok egy iskolában és el vagyok maradva pár feladattal, gondoltam kérdezés nélkül sunyiban elkezdek az ő számítógépén itthon dolgozni amíg nincs itt. Tegnap fogjuk rá ment is de viszont ma bekapcsoltam és nagyon lassú volt, teljesen meghülyült a gépe, sokszor kilépett a mozzillából magától, lefagyott és nem mentette el a dolgaimat, stb. Ezért idegességemben ráütöttem kettő nagyot, de ez csak rontott rajta. Most már be sem kapcsol, csak sípol ha bekapcsolom, és a monitor is valami entering sleep mode-al jön folyton be, majd leáll. Egyáltalán nem értek a gépekhez, fiam informatikusnak tanul, most már megvárom őt vele amíg hazaér, nem nyúlok hozzá, viszont szégyenlem magam. Tegnap is amúgy valamit véletlen letöltöttem a gépre, mert az oldal amim dolgozom google chrome-ban nem jött be és összevissza kattintgattam mérgemben, ilyen hülye oldalakat nyitottam meg mindenféle felugró ablakokkal, és én buta rájuk nyomtam hogy biztos jó lesz, mert így talán működik amit akarok és letöltöttem mindenféle marhaságot. Szóval lehet valami vírust is benyeltem neki vagy nem tudom. Mindegy, utána átmentem mozzillára amit az iskolában is használok, ott bejött szóval tudtam dolgozni. Picit mérges vagyok magamra is de az ő gépe a hibás, hogy amúgy ilyen rossz. Szóval hogy mondjam el neki, hogy mi történt? Vagy ne mondjak semmit, majd magától megoldja a kölyök?

2019. szept. 29. 14:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi, de a stílusod arra vall, hogy te nem az iskolatitkár anyuka vagy, hanem a gyerek. Jól szórakozol?
2019. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Bárcsak a fiam lennék most, de sajnos nem így van. Igen a stílusom kifogásolható de elhiheted mennyire idegben vagyok amikor holnapra kéne megcsinálnom a dolgokat és most nem tudom mert ilyen rossz a gépe.
2019. szept. 29. 14:52
 3/52 anonim ***** válasza:
92%
A mosógépet is szétvered, ha ideges vagy? Meg a gáztűzhelyet is rugdosod? Neked pszichológiai kezelésre van szükséged.
2019. szept. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
96%

A gép a vacak, ha te számítástechnikai analfabéta vagy. Minden világos.

Komolyan azt hiszed, ha nem szólsz, akkor nem fogja tudni, te tetted tönkre a gépet?

2019. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem rúgtamár bele pl a hűtőbe amikor ideges voltam rá hogy folyton folyt (utána sajnos még jobban folyt) de nem szoktam bántani a gépeket. Anno szabotáltam néha a mosógépet, rendszeresen belenyúltam hogy én irányítsam meddig elég mosnia, és idő előtt kinyomtam vagy következő fokozatra kapcsoltam amikor nem kellett volna még, igen tönkre is ment miatta de azóta az újjal ezt nem csinálom. Az iskolában meg nem így dolgozom, ott szépen nyugodtan hiába ver szét belülről az ideg.
2019. szept. 29. 15:05
 6/52 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen valós, hogy iskolatitkár vagy, miközben nem tudsz kezelni egy számítógépet.:)
2019. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Tudok kezelni, kitűnően megy a word, excel és az iskolai adatbázis kezelése. Szerencsére ha bármi problémám adódna csak felkeresem a rendszergazdát vagy valamelyik sulis informatikust és hip-hop segít.
2019. szept. 29. 15:16
 8/52 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez igaz, es megengedted magadnak , hogy ütögesd a gépet , akkor rosszindúlatú vagy a fiaddal . Gondolom önuralmad van , mert maskepp a munkahelyeden is rongálnál és betegnyugdijaztak volna .

Tehat ezt megengedted magadnak .

Sajnalom a fiad . Új gépet kéne neki vegyél , ezek után

2019. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te az iskolába is vertél szét pár gépet. Azt csodálom,hogy az igazgató rúgott ki. Mi lesz a következő? Az iskola nyomtatóját fogod a földhöz vágni,mert kifogyott a tinta patron?
2019. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
78%
*Azt csodálom,hogy nem rúgott ki az igazgató.
2019. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!