Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mutassam be a páromat,...

Hogy mutassam be a páromat, ha még el sem vált, és idősebb a szüleimnél?

Figyelt kérdés

A vészmadarakat, önjelölt jósokat megkérném, hogy ne jöjjenek azzal, hogy úgyis elhagy, engem is megcsal, vége lesz. Mert ezeket megteszi ugyanúgy egy korombeli is, és nem arra vagyok kíváncsi, ki mennyi jövőt jósol nekünk. Köszönöm szépen a megértést!


A lényeg:

2 éve ismerjük egymást, ebből kicsit több, mint másfél éve van közöttünk több, mint sima ismerettség. Idősebb nálam, én 22 éves vagyok, ő 53. Igen, tudom, nagy a korkülönbség, rengeteg a veszélye, stb. De fél éve vagyunk együtt "rendesen", és már a szüleim is tudják, hogy van valaki komolyan az életemben. Nem akarok nekik sem hazudni, a páromat sem akarom kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy sosem hívom semmilyen családi eseményre, de ugye elég kényes az egész helyzet, mert a válásuk még zajlik, ha nem lenne elég a közöttünk lévő korkülönbség. Ezért sem akarok vele csak úgy hazaállítani egyszer, hogy "Sziasztok, ő itt az új párom!". De most ha előkészítem a terepet, az félek úgy jönne le, mintha én is tartanék a véleményüktől, ami végülis igaz, de nem akarom, hogy ezt tudják.



2019. szept. 30. 11:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%
A mi családunkban csak egyszer kell ezen túlesni, és az életben többé nem kell átlépned a küszöböt neked se.
2019. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Szép család lehet, irigylésre méltó!
2019. szept. 30. 11:10
 3/44 anonim ***** válasza:
88%
Jajajaj... túltoltad, pedig olyan jól indult. Egy nős szeretőt bemutatni otthon, az oszt’ a vitatéma, lett volna 200 válasz, egymásnak ugrott volna az erkölcsös meg a könnyen kapható tábor. De ezzel, hogy háromszor annyi idős bácsinak álmodtad meg, ezzel elrontottad az egészet. Kár érte, mókás lehetett volna. Legközelebb ne maxold ki ennyire, még jó hogy a nemzetiségét nem firtattad ráadásnak. Nem szabad ennyire túltolni. :/
2019. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
97%

A korkülönbségnél is nagyobb bajnak tartanám, hogy nős férfira akaszkodott a lányom.

Nekem pl. NEM LEHETNE úgy bemutatni az öregurat, hogy abból jól jöjjetek ki.

Iszonyúan szégyellném magam, hogy ilyen lányt neveltem fel.

2019. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Állj! Nem a szeretőm, én sem voltam az övé soha. Addig nem történt közöttünk semmi, amíg külön nem költözött. Utána kezdtünk el randizni, találkozgatni. De igen, a (hamarosan volt) felesége sajnos néha zavaró tényező.

Az meg, hogy idősebb, hát Istenem, ez van. Sosem volt még idősebb párom, a 3 év korkülönbség volt eddig a maximum. De nem fogok azért dobni valakit, mert éppen idősebb. Jól kijöttünk már az első perctől, ennyire boldog még egyik kapcsolatomban sem voltam. Egyáltalán nem érződik a korkülönbség, nem éppen egy “idős bácsi” kategória.


Nem az a kérdésem lényege, hogy bárkit szórakoztassak. Megoldást szeretnék, normális válaszokkal.

2019. szept. 30. 11:16
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem vagy felvallalod ot ugy ahogy van, valassal, korkulonbseggel, szeretoi viszonnyal egyutt, vagy megvarod mig lezajlik a valas, azzal kicsit enyhitesz a dolgon. Ha nem vallalod fel, akkor a kerdes, hogy igazan oszinten szereted e? te hogy erezned magad, ha teged nem akarna a parod felvallalni??


Persze, kenyes dolog, ezt te is tudod, velemenyezni nem kerted, de ha ugy gondolod, neked o a nagy o, akkor fel kell vallalni, lehetoleg buszken, hiszen szereted es bizol benne, abban is, hogy a kozvelemeny ellenere van kozos jovotok. Majd ha bizonyitottatok, lenyugszanak a kedelyek.

2019. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
A nővérem lányának a férje egyidős a nővéremmel, szóval ezzel nincs gond, jól megvannak, gyerek is van. Neked is csak 10-15 év múlva lesz. A kérdésre: először is várd ki a válás végét. Azután elmondod a szüleidnek az igazat és a reakciótól teszed függővé a továbbiakat. Lehet, hogy a szüleid látni sem akarják, meg téged sem.
2019. szept. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
Amig nem vált el én addig be sem mutatnám.
2019. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
81%

Nehéz ügy. Érdemes lenne előtte valahogy felvezetni. Mondjuk ha látnák rahtad mennyire odavagy érte

az sokat segítene szerintem

2019. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
48%

Nincs öreg szaga a papinak?

Nyugtasd meg a szüleid, hogy nem fogsz hozzá menni, addig el se vehetne, amíg nős.

Anyád önkéntelenül azt fogja végig gondolni, hogy ő mit tenne, ha az apádra ráakaszkodik egy 20 éves csitri. Ne hagyd, hogy az irigy, vén, elhasznált feleség beszéljen belőle. Felsőbbségesen világosítsd fel, hogy ő is csak azért utál, amiért a pasid felesége: irigy rád, amiért szép és fiatal vagy.

Tudja mindenki, hol a helye, a te tökéletes kis világodban, ahol kiválogathatod a neked tetsző véleményeket! Üss oda keményen!

2019. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!