Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen egy jó...

Szerintetek milyen egy jó anya lánya kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nektek jó a kapcsolatotok az anyukátokkal?

2019. okt. 2. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Olyan semmilyen most már ,régeben rosszabb volt .
2019. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem tökéletes volt anyukámmal a kapcsolatom. Mindent őszintén meg tudtunk beszélgetni, bármiről kérdezhettem. Nagyon segítőkész volt mindenben. Csak hálás lehetek neki mindenért.

Sajnos 2017. február elején legyőzte a rák 56 évesen, 12 évig küzdött vele, de legalább fel tudott nevelni és nem gyerekként veszítettem el. Oltári nagy űr van bennem még mindig anya elveszítése óta. De tudom, hogy minden lépésemet figyeli fentről vagy akár hol is van. Összetörtem, de depresszióba nem estem, nem engedhetem meg most 29 évesen, hogy utána menjek. Ha ő tudott küzdeni, nekem is kutya kötelességem ezt tenni, hisz értem harcolt annyit.

Megérdemelte volna, hogy ennyi küzdés után meggyógyuljon. De sajnos nem ez történt.


Lány nem kívánhatott volna jobb anyukát. Főleg úgy, hogy anyukám anyukája egy önző, egoista, negatív energiavámpír volt, aki kihasználta anyukámat, tönkretette gyerekkorát. Tehát anyukám nagymamám totálisan nagy ellentéte volt.

2019. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Nekem sajnos az anyukám 12éve hallt meg most 32éves vagyok akkor 19éves voltam még iskolába jártam.
2019. okt. 2. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beállok a sorba, én 15 évesen vesztettem el az anyukámat akivel szintén nagyon jó volt a kapcsolatunk. Mindent meg tudtunk beszélni, mindig meg tudott nyugtatni, bízott bennem és szeretett. Most kislányt várok, úgy érzem, hogy ez egy lehetőség a sorstól, hogy köztünk is ilyen kapcsolat legyen csak majd hosszabb, felnőtt korig tartó.
2019. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kapcsolatom anyukámmal. Nagyon n szerencsésnek érzem magam, amiért ilyen kedves, szerető szívű édesanyám van. Bármire képes volt értünk, a lányaiért. Ketten vagyunk tesók.
2019. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nagyon rossz a kapcsolatunk, pedig még nagyon fiatal vagyok (kikorú kamasz).

Folyton engem hibáztat mindenért, ha megszólalok az a baj, ha nem akkor meg az. Csak úgy pofozgat engem, ha kisebb betűvel írok a füzetembe, mint amekkorát ő meglát.

Ráadásul bocsánatot nem kér semmiért, ha megpofoz ott marad az ujjnyoma az arcomon 2 napig. Volt, hogy a suliban szóltak, mi ez az arcomon. Nagyon ciki volt.

Az meg a legrosszabb, hogy a sulimba dolgozik, nagyon gázul viselkedik, leéget...

2019. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem jó a kapcsolatom az anyukámmal de nem annyira sajnos hogy bármit meg tudnék vele beszélni de mindent meg tett értünk hogy nekünk jobb legyen (2en vagyunk tesók) de mégis az a nagyon szigorú fajta mármint sok mindent nem ért meg nehezen fogad el dolgokat más véleményeket ez az idő alatt változott de nem lett ettől belsőséges a kapcsolatunk.. Van egy lányom és szeretném ha vele olyan kapcsolat alakulna ki hogy tudja hogy bármikor bármibe számíthat rám és mérje elmondani a gandjait örömeit és mindent meg tudjunk beszélni.
2019. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
57%
Nekem a lehető legjobb a kapcsolat anyukámmal. Olyan mintha a nővérem lenne, szinte legjobb barátnők vagyunk. Mindent meg tudunk beszélni, nem kell titkolóznom előtte, mindig meghallgat és szuper tanácsokkal lát el. Nagyon örülök, hogy van lehetőségem egy ilyen anya-lánya kapcsolatra, mert tudom, hogy sokaknak szörnyű a viszonya az anyukájukkal. Remélem, hogy sok szép évet együtt fogunk még tölteni, mert őszintén én nem bírnám ki nélküle. 17/l
2019. okt. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem olyan, mint az enyém.

Anyám egy tipikus elvált nő, és a tipikus elvált nők többsége képtelen jó kapcsolatot alakítani lányával. Ezt már az is sejteti, hogy a lánya apjával se tudott jó kapcsolatot ápolni, hisz elváltak... Ha annyira menne neki a kompromisszum, megértés, együttérzés, gondoskodás, akkor egy férj sem menekült volna úgy, na és ha ez ment volna neki, akkor a lányával se lenne fagyos.... Szóval erről ennyit.


Egy jó kapcsolat azt hiszem az őszinteségről szólna és arról, hogy egymáshoz bármikor szaladhatnának kisírni minden bánatot és nem egymásnak okoznák a bánatot. Nekem az életem egyik bánata, hogy hiába van anyám tulajdonképpen nincs is. Most ezt hogy tudnám neki elsírni....? Na remélem következő életemben nem ilyen anyám lesz....

2019. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha semmit nem tudtam megbeszélni az anyámmal,nem volt ideje meghallgatni.Ezért én másképp álltam hozzá a lányommal való kapcsolathoz.Mindent elmondhatott nekem,nem voltak titkai előttem,meg tudtuk beszélni a problémáit.
2019. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!