Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy anyám...

Mit csináljak, hogy anyám beletörődjön, hogy nem érdekel a "divat"? 17l

Figyelt kérdés

Anya mindig azon problémázik, hogy szerinte nem divatos az öltözködési stílusom, vagy éppen túl fiús. Meg van győződve, hogy emiatt kinéznek a többiek, pedig erről szó sincs, sőt, a legtöbb embernek tetszik a stílusom, és persze nekem is. Ráadásul az egészben külön poén, hogy nem állunk úgy anyagilag, hogy annyira erőltetni kéne ezt a divat dolgot, pláne hogy engem még csak nem is érdekel. Szerintem semmi baj nincs a teljesen jó állapotban lévő ruhákkal, amik régóta a szekrényben vannak.(Senki ne értsen félre, vannak nem régi cuccaim is, annyira nincs gáz.)

A másik baja, hogy szeretem a férfi ingekt hordani. Mindig azon van fennakadva, hogy tuti srác akarok lenni, vagy a lányokat szeretem. Illetve, hogy biztosan kinéznek, mert túl fiús vagyok. Azt hiszi kiközösítenek a gimiben olyan dolgok miatt, ami csak őt zavarja. És azt még úgy hozzátenném, hogy egyébként szerintem lányos lány vagyok, szeretek például szoknyát hordani, sminkelni, hosszú hajam van(bár ez csak azért, mert a rövid haj nem állna jól)


Hogy fogadtassam el vele, hogy engem nem érdekel az, ami szerinte divat?


2019. okt. 5. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Az anyud mégis mit szeretne hogy felvegyél?

Oltözz ugy,ahogyan és amiben jól érzed magadat.

2019. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon értem, hogy egy szülő hogy tud ezen kiakadni, pláne ha a gyereket még csak hátrány sem éri emiatt. Én inkább örülnék, ha a fiamban/lányomban lenne annyi bátorság, hogy fel meri vállalni a különc(ebb) stílusát és nem a birkák után megy, akik simán fikáznak olyan cuccot, amit előtte levő nap még felvettek, mert “menő” volt.
2019. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el. Nekem például bejönnek a kicsit fiúsabb lányok.
2019. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Semmit nem tudsz csinálni, egyes emberek rá akarják kényszeríteni a másikra saját magukat, próbálj szabadságharcot vívni!:)
2019. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
anyukád lehet fél hogy cikizni fognak, bár nem fognak csak azt hiszi. amúgy nekem sokkal jobban bejönnek az egyedi stílusú lányok mint a divatk*rvák :)
2019. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Anya vagyok, és anyaként mondom, hogy anyukád hibásan közelíti meg a dolgot. Pl. az én lányomnak is megvan a maga stílusa, sportos, kicsit fiús. És örülnék, ha néha felvenne szoknyát vagy ruhát, de nem hajlandó. Elfogadtam, tudom, milyen az ízlése, és ha néha nélküle veszek pl. egy felsőt neki, kivétel nélkül tetszik neki. Mert nem azt veszem meg, amit én akarok rajta látni, hanem ami tudom, hogy neki tetszik. Amit nem biztos, hogy engednék, az a nagyon extravagáns öltözködés, pl. sátánista vagy náci jelképek, vagy ha tényleg mindenét kirakná és miss 3.14csás lenne. De azzal, hogy szereti pl. a sportos darabokat, semmi baj sincs. Van egy saját stílusod, amivel azonosulni tudsz, erre bármelyik szülő büszke lehet! Szerintem mutasd meg ezt a véleményt anyukádnak, hátha jobb belátásra tér.
2019. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Savlekotő ***** válasza:
86%
Inkább öltözz így fiúsan sportosan mint utca sarkinak ami ma 8 dikos lányoknál is meg sajnos felnőtt 20 30 40 eseknél is divat lett iskolába munkába h kiteszik a mellüket seggüket közszemlére és utána nyávognak ha vki nevén nevezi őket.
2019. okt. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy te ezekben a cuccokban érzed jól magad,és azt is,hogy ezért egyáltalán nem vagy kiközösitve.Örülnie kellene,hogy nem kovetelsz divatos ruhákat.
2019. okt. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megkérdezném tőle, hogy most a ruháiddal van baja vagy attól fél, hogy leszbikus vagy?
2019. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondani feketén-fehéren , hogy így érzed jól magadat. Pont.
2020. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!