Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy szoktatok pénzt kérni...

Ti hogy szoktatok pénzt kérni a szüleitektől?

Figyelt kérdés

Sose szoktam tőlük pénz kérni(kivéve mikor a menzát fizetem be),ezért nem tudom most hogy kellene. A pénzből ruhát szeretnék venni.

Ti hogy szoktátok?



2019. okt. 6. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktatok együtt elmenni vásárolni?
2019. okt. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
“Anya, kérhetek egy kis buszpénzt?”
2019. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Együtt nagyon ritkán megyünk, szinte sose.
2019. okt. 6. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mond neki hogy kellene pár új ruha, és kérdezd meg tudna- e erre adni egy kis pénzt.
2019. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én megmondtam,hogy szeretnék egy ruhát.Majd az anyuval elmentünk vásárolni.
2019. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva nem nagyon értem a kérdésed. Eddig csak ők vettek neked ruhát? Vagy hogy vásároltál magadnak egy felsőt, vagy bugyit, sapkát, cipőt? Mindig csak velük? Most váltani akarsz? Hát akkor kerek-perec mondd nekik, hogy szeretnél ezt és ezt venni, mert szükséged van rá, tudnának-e pénzt adni rá. Nem olyan bonyolult. Én sem voltam soha követelőző, mindig csak arra kértem pénzt, amit vagy jó áron láttam, le volt akciózva, vagy tényleg nagyon kellett, mert például tönkrement a cipőm.
2019. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6. vagyok. Még annyit, hogy mindig kaptam, de a legnagyobb örömöt az okozta NEKEM, hogy ha megláttam valami apróságot, ami anyu-apu nem vett volna, vagy akciózáskor tényleg találtam nekik valamit, ők is örültek, én meg nagyon. Kis meglepi. Tudod, milyen jó érzés?
2019. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Odaallsz elejuk es mondod anya szeretnek egy ilyen olyna ruhat es szeretnek ra penzt kerni toled, mert nekem nincs...nekem nem eleg ra a penzem, tudsz segiteni?


Altalaban minden kereskor ilyeneket mondtam mit szeretnek miert es mennyi kellene toluk. Aztan vagy adtak vagy nem vagy csak egy reszet. Flnottkent ruhara sose kertem gyerekkent meg nem kellett mert megvettek ami kellett a mindennapokra. Ha extra volt szulinapra karira mondtam hogy arra gyujtok...

2019. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. és 7. vagyok. Hetes válaszomban (kiegészítésként amit leírtam), a gyengébbek kedvéért leírom, hogy nem magamnak veszek meglepit a kapott pénzből, hanem NEKIK, ami NEKEM is örömet okoz. Nem hinném, hogy 0%-ban hasznos. Na mindegy, csak tanácsot akartam adni, hogy milyen öröm adni, nemcsak kapni.
2019. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!