Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mit kellett csinalnotok...

Nektek mit kellett csinalnotok a jogsiert, ha a szuleitek fizettek?

Figyelt kérdés

Nekem napi egy orat minden nap dolgoznom kell valamit, nem lehet hozzajuk egy rossz szavam. Illetve most peldaul az osszes ablakot le kell mosnom a hazban.

No meg igy igazabol barmiben zsarolhatnak ezzel.

Nektek mi volt a kikotes? Mit kellett csinalnotok a jogositvanyert?:D


2019. okt. 6. 13:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Semmi extrát nem kell tennem. Olyan középiskolai programba tanulok, ahol kötelező megcsinálni, ezért nem a szüleim fizetik.
2019. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különöset. 19 éves koromba felajánlották hogy kifizetik ha meg akarom csinálni és ennyi.
2019. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Hm, ezek szerint eddig semmit nem segítettél be otthon és tiszteletlen voltál a szüleiddel, megértem, hogy ezt a feltételt szabták, valalmit valamiért.
2019. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem semmit, de ettöl eltekintve, az simán elvárható töled, hogy a jogosítványtól függetlenül is naponta egy órát besegítsél a közös háztartásba!
2019. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
99%
Semmit, nálunk alap volt, hogy segítünk ilyen-olyan dolgokban otthon kérés nélkül is, ők meg támogatnak mindenben. Se a jogsi, se az egyetemi továbbtanulás nem volt semmihez kötve, ezek olyan dolgok, amiknek később nagy haszna van
2019. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%
Semmit, bár amiket felsoroltál sőt sokkal többet én önként, önszántamból is megcsináltam. Én a kitűnő érettségimre kaptam a jogsit és az autót.
2019. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Savlekotő ***** válasza:
41%
Nem kéne olyan amivel zsarolható vagyok,akkor inkább halasztok és gyűjtök önerőből. De gondolom nálatok alapból szar a családi kapcsolat,ezért alap a zsarolósdi is.
2019. okt. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%

Jaj mindjart megsajnallak.

Teged zsarolnak? Alap hogy besegitesz a haz koruli munkaba, es nem pofazol vissza nekik. Jogsi ide vagy oda.

2019. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nem kellett tennem semmit.
2019. okt. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Savlekotő ***** válasza:
37%
Előző sajnos sok szülő a házba is azért segít h a gyerek lemenjen kutyába ,kap házra valót de apu anyu rendezi be kiutálja a gyerek házastársát,sajnos sok szülő csak zsarolni tud mert ha nem tenné a gyerek rá se nézne amint össze szedi a pénzt arra h függetlenedjen.
2019. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!