Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha már nagyon...

Mit csináljak ha már nagyon unom hogy állandóan vitáznak itthon?

Figyelt kérdés

Tényleg állandóan reggel mielőtt elmegyek suliba haza jövök akkor is meg egésznap kb. Utalok suliba lenni de haza sem akarok már jönni elvagyok 3ig nyugodtan suliba régebben 1 ig alig bírtam ott maradni akkor jobb volt itthon

Nem olyan komoly veszekedések de akkor is zavar én nem akarom egesznap a kiabálás hallgatni.

2 nagyobb tesóm van fiúk

Ők és a szüleim vitatkoznak mindig valamin

17L


2019. okt. 7. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Kolesz

Hangos zene/film

Költözz nagyszülőkhöz, ha hajlandóak vállalni a gyámságod.

2019. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zsoltmester ***** válasza:
65%
Bundáskenyeret vegetásan.
2019. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

A kedves szüleidnek mondd meg, hogy "apu, anyu, már nagyon unom, hogy állandóan családi csatazajra jövök haza. Nem hagynátok ezt abba?"


Ha nincs érdemi változás, akkor jön a menekülés: könyvtár, iskola, haverok, és tanulni-tanulni-tanulni! Kolesz, egyetem, és elhúzás otthonról. És még véletlenül se vonódj bele semmiféle veszekedésbe, mert ez az egész csak arról szól, hogy nem bírják elviselni azt, hogy te lassan felnősz, hiszen - ha jól értem -, te vagy a sorban a legkisebb.

2019. okt. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond el nekik ezt így agyogyan ide leirtad.Ha nem hagyják abba,akkor engedjenek koleszba költözni.
2019. okt. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4# Nem engednek koleszba. Még sétálni is alig akarnak elengedni mert "kitudja mit csinálsz meg kivel" azt hiszik pasizni akarok kimenni. Volt olyan hogy csak wcn voltam de már kerestek. Régebben nagyon sokat voltam mamámnál és azért is veszekedtek rám hogy minek kell nekem olyan sokáig ott lenni üljek inkább itthon

Fiú barátaim nincsenek lányok is messzebb vannak.

2019. okt. 7. 16:06
 6/7 A kérdező kommentje:
És az a baj így olyan rossz kedvem van mindig hogy a tanulás sem megy. Nincs külön szobám sem
2019. okt. 7. 16:09
 7/7 Thispain ***** válasza:
Marad a szökés, és az engedélykérések elhanyagolása.
2019. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!