Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha anyukám csalódot...

Gabor1652 kérdése:

Mit tegyek ha anyukám csalódott bennem?

Figyelt kérdés
Anyukám többször is megbízott bennem de sosem mertem az igazat mondani ezért hazudtam mindig megbantam próbálom ezt lekuzdeni. De anya nagyon nagyot csalódott bennem megfog ez oldódni? Mit tudok tenni ennek érdekében?

2019. okt. 10. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mit hazudtál.
2019. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Sztem idővel igen, ha SOHA TÖBBET nem hazudsz neki.

Sok idő, de megoldódik magától, ha mindig csak az igazat mondod

2019. okt. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Kérj bocsánatot tőle és élj másként.
2019. okt. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Beszéljétek meg, és ezentúl ne hazudj.

Szerintem jobb elmondani azt is, ami rossz, ami kellemetlen, legalább kiderül, és tudnak segíteni a szülők, ha kell.

2019. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván félsz tőle. Valóban félelmetes? Mi történhet, ha az igazat mondod amikor kell?

Eltilt? Megszid? Megpofoz? Vagy megbántódik? (zsarol érzelmileg? nem bírja a kritikát?)


Ezer dolog lehet.

2019. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Kérj bocsánatot és többé ne hazudj.
2019. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Hány éves vagy?

2. Mit hazudtál?

3. Miért hazudtál?

4. Miért csalódott benned? (Kínos helyzetbe került mások előtt a hazugságod miatt? Már nem illettél bele a tökéletes gyerek szerepébe? Vagy miért?)

2019. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kevés az információ de ennek hiányában is megpróbálok válaszolni:

A becsületet (és bizalmat) elveszíteni nagyon könnyű. Alig kell hozzá valami. Sokkal-sokkal nehezebb visszanyerni, sok mindent kell hozzá megtenni!

Neked azt ajánlom, hogy ha még nem tud mindenről, akkor alkalmas időben kezdj vele beszélgetést, mondj el mindent (azt is, amiről még nem tud az üggyel kapcsolatban), ígérd meg, hogy máskor nem vezeted őt félre és KÉRJ BOCSÁNATOT! Bizonyára megbocsát...

2019. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy anya mindig meg fog bocsájtani, amikor bánt akkor igazából te bántod Őt, s ez által saját magad.

Mitől félsz? Nem kell mindenben megfelelned, de a korrekt hogy ha nem akarsz valamit akkor megmondod miért nem, nem pedig sumákolsz, úgyis kiderül.

Egyetlen ember van az életedben aki soha nem lesz rád irigy, soha nem fog sajnálni semmit tőled, inkább a saját szájától vonja meg a falatot, mindig meg fog bocsájtani bármit is csinálsz (de rettenetesen megbántod vele): az édesanyád.

2019. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!