Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy Édesanya otthon fekete nylonharisnyában, bugyiban és egy pólóban van otthon és a fia 28 éves. Nem furcsa? Anya és fia együtt él, más nem lakik velük.

Figyelt kérdés
2019. okt. 10. 11:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy a fia hozzászokott kicsi kora óta.Nekem furcsa lenne, de az õ dolguk.
2019. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem,nem furcsa. Az a furcsa, aki ezt furcsának találja.
2019. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Beteg.
2019. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Az a véleményem, hogy az ő dolguk.
2019. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
28%
Furcsa.
2019. okt. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik válaszoló azt irja, szerinte az a fura, aki ezt furának tartja, a masik szerint meg beteges. Szerintem jo lenne mar ebben a temaban megtalálni az arany kozep utat mert sok ilyen vitas kerdes volt mar gyakorin. A bugyi póló harisnya sztem tok okes, valahol a melltarto bugyi is, kb mintha furdoruha lenne rajta. Es amugyis, esetukben van vagy 50 eves az anyja legalább. Ez nem perverzió. Az a fura inkabb ha egesz nap pucéran jarkalnak a lakasban ellenkező neműek. Pl az apa a lanya elott, de akar fordítva is. Vagy ha a szülő direkt illgeti magat hianyos öltözetben. Szerintem ez igy még rendben van, tehát nem beteges (bár en magam nem vagyok híve a hianyos öltözködésnek a gyerekem elott), viszont van olyan formaja a meztelenkedésnek ami már jobban kiverné a biztosítékot.

Azt hozza tennem még hogy egyes gyakorizok mas hasonlo kérdések alatt azt is normalisnak tartjak, amit fentebb emlittem, a full pucersagot reggeltol estig szulo es felnott gyerek közt. Na ők viszont tenyleg furak. 😂

2019. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Mi közöd hozzá?
2019. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.Biztosan már megszokta a fiú.Nincs ezzel semmi baj.
2019. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nejlonharisnya a furcsa, az is csak azért, mert az otthon pillanatok alatt szétmegy, ezért nem túl praktikus.

Én nagyjából ugyanígy vagyok otthon, csak nem nejlonharisnyában, hanem fekete cicanaciban, ami a látványát tekintve ugyanaz.

Te valami kotnyeles falusi lehetsz, aki nagyon ráér!

2019. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem kotnyeles falusi, hanem unatkozó erkölcscsősz.

Téged miért izgat ez, kérdező?

2019. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!