Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már kb nem merek elmenni...

Már kb nem merek elmenni itthonról, vagy ha igen akkor bűntudatom van miatta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

most kezdtem az egyetemet, az apám meg állandóan ordibál velem. Szid engem, hogy semmirekellő vagyok, aki nem csinál semmit itthon, csak aludni meg enni jövök haza.

Heti 1x aludnék a páromnál de már kezd emiatt is a gyomorgörcs elfogni.. amikor megyek haza tőle előre rettegek, hogy jön a kioktatás. Anyukámmal is mindig kiabál...


2019. okt. 12. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
légy férfi és ne sírjál.. azt
2019. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es. Ahhoz át kéne operáltatnom magam, ugyan is nő nemű vagyok
2019. okt. 12. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Felnőtt vagy, nyugodtan szólj vissza, hogy ne beszéljen ilyen hangnemben veled. Nem vagy köteles eltűrni.

Ha nagyon gáz a helyzet, akkor legfeljebb elköltözöl. Egy szobát bérelni egyetem mellett is lehet, akár csak hétvégi munkákkal is.

De én a helyedben simán elmennék ahova akarok. Mit csinál, ha kétszer a barátodnal alszol? Kiabál egyet, ok, becsukod az ajtót és beraksz egy zenét.

2019. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
3-as az sem megoldás. Két hülyén kommunikáló emberből sosem lesz gyerek.szülő viszony. Mondjuk arra senki sem gondol, hogy normálisan le lehet üni és beszélni? Illetve hogy az apa miért viselekdik így? Mit nem tud feldolgozni és azt így vezeti le?
2019. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó, az ilyenekkel nem lehet beszélni. Pont így nőttünk fel, mi is megkaptuk, hogy "Hát üljetek le megbeszélni".

Ezt csak az javasolja, akinek fogalma sincs milyen nem normális családban élni.

2019. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Savlekotő ***** válasza:
16%
Egyetemre engednek már dedósokat is? Anyukáddal meg azért kiabál mert eltűri, gondolom nem csak kiabál,nem csoda h gyomorgörcsöd van és aludni jársz haza sejtem h mélyebb a gond mint hogy a fiúkáddal aludnál heti egyszer. Normális családban ezekkel nincs semmi gond,nincs gyomorideg stb. Próbálj kollégiumot szerezni v dolgozz h mehess vkihez lakótársnak.
2019. okt. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az apukád megszokta,hogy ő az úr a háznál és mindenki úgy ugrik és akkorát,ahogy ő mondja.Félelembe tartja az egész családot,az ilyennel semmit nem lehet megbeszélni,csak a magáét fújja.

Költözzél el otthonrúl,ez az egyetlen megoldás.

2019. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Örülj neki, hogy Egyetemista vagy, nem laksz otthon, nem kell minden hétvégén hazajárnod, mehet a barátod hozzád, vagy Te hozzád. 3 havonta hazaugrassz, de lehet azt is ugy, hogy reggel mész, este jössz. Anyukád is tud hozzád menni, naponta tudsz videochaten beszélni vele, ma mar vannak olcsóbb okostelefonok is, amivel ez lehetséges, ga nincs neki. Örülj neki, hogy igy nem vagy már napi szinten Apádnak kiszolgáltatva és nem kell hallgatnod!!!
2019. okt. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, honnan tudod, hogy nem lakik otthon, én pl a szülővárosomban jártam egyetemre.
2019. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6,7,8-as értek egyet. Nem jó otthon? Költözz el, lakotárs, barát, kolesz.

A fater már nem fog megváltozni, de Te választhatsz, felnőtt vagy, ne türd el, lépj tovább.

2019. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!