Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azt csinálnom amit...

Miért kell azt csinálnom amit a szüleim mondanak? Miért nem lehetek kicsit egyedül?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok

Nem ertik meg ha nincs kedvem kimenni az udvarra és át hallgatni hogy sikítoznak az unokatesoim, kicsik

En inkább elvagyok a szobámban egyedül attól még nem vagyok bolond es járok ki a házból. Utalok beszélgetni utalok emberek között lenni sírás jön rám néha emiatt.

Pl igy kint ulnek en meg bent vagyok anyám bejon 50x elmondani hogy "gyere már ki" nem fogja fel hogy nincs kedvem akkor nem fogok? Hányszor mondjam el neki?


2019. okt. 12. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%

"Utalok beszélgetni utalok emberek között lenni"


Költözz ki az erdőbe remetének, akkor nem kell emberek között lenned. :)

2019. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Úgy látom te az egyedüllétet szereted.Van ilyen.Próbáld ezt megmagyarázni az anyukádnak.
2019. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg ha néha kimennél. Úgy 15 percre.
2019. okt. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Tarts neki előadást arról, hogy introvertáltnak lenni nem betegség, és legyen tisztelettel a szükségleteidre, adja meg neked a feltöltődés lehetőségét.
2019. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem erről is anyám tehet mert kiskoromban nem vitt emberek közé 😃
2019. okt. 12. 15:36
 6/11 Argloss ***** válasza:
63%

Nem kell azt csinálnod amit a szüleid mondanak, csak vállalnod kell annak a következményeit.

Logikus kérés, hogy néha gyere ki hozzájuk, mert minél jobban bezárkózol annál nehezebben tudsz majd visszailleszkedni a közösségbe. Ez pedig igencsak nehézzé teheti majd az életedet.

Amikortól már képes vagy felismerni a saját hibáidat onnantól kezdve nem okolhatsz érte másokat, a te döntésed, hogy nem változtatsz rajta.


Szerintem ha néha kimégy néhány percre, akkor azzal megelőzheted, hogy 50x kérjen meg.

2019. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Minek menjek ki hozzájuk igy is mindig össze vagyunk zárva kicsi a lakás, tesoimmal is közös a szoba 2 nagyobb fiú igy is alig tudok egyedül lenni es ilyenkor jó mikor ők nincsenek bent. Ha nem megyek ki még erőszakkal is kirangatnanak csak nem hagyom magam
2019. okt. 12. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Tesóm is ilyen volt mindig, ma már a saját szülinapja ebedjen se jön ki, 30 eves döglik a szobájába.

Hivatalosan feltoltodik, gyakorlatilag szart se csinál.

Gyönyörű élete van, anyakad ezt nem akarja pont. Hidd el ha visszamehetnenk az időbe, anyám is kirangatna a gyökér kisfiát...

2019. okt. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem direkt csinálom nekem ez igy jó ha nekik nem akkor miért nem szoktatnak hozzá kiskoromtól?
2019. okt. 13. 10:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi az, h a szüleid hibája mert nem vittek gyerekek közé?? Mi vagy te, egy pitbull? :D Iskolába sem kell jarnod?? Te nem introvertált vagy, csak egy hisztis tini, aki jelenleg a családját nem bírja elviselni.

Nyugi, szerintem kinövöd!

2019. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!