Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, nektek nyűg a gyereketek...

Apák, nektek nyűg a gyereketekkel lenni?

Figyelt kérdés

Csak akkor foglalkoztok, játszotok vele, mikor kedvetek tartja vagy amikor szükséges?


A gyerek körüli összes teendőt inkább az anya dolgának tekintitek?


2019. okt. 12. 20:40
1 2
 1/20 Savlekotő ***** válasza:
95%
Közösen neveltük fel őket,nekem eleve nem kellett soha cseléd típus.
2019. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Hát én egy anyát se ismerek akinek a férje ténylegesen segítene....
2019. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Sosem volt nyűg.

Itt már megkaptam, a magamét, hogy hazudik.

1. Ketten akartuk a gyerekeket.

2. Minden fejlődésük öremmel büszkeséggel töltött el.

3. Szinte mindennap játszottam velük. Mikor akarták. Társasjátékok, kártyák, foci stb..

4. Én hoztam haza őket az óviból.

5. Én tanultam velük. A párom este átnézte a táskájukat, s kikérdezte őket.

Mivel én 5-13 így dolgoztam, a nejem 8-16 ig, így érthető,szerintem.

2019. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 4!

Az én férjem csodálatos apuka az első perctől kezdve.

Szívesen foglalkozott a gyerekeinkkel, pelenkázta, etette őket, ha szükséges volt, vagy éppen el kellett mennem valahova. Oviba és iskolába felváltva hoztuk-vittük őket (nagyszülők még dolgoztak, nem tudtak besegíteni)

Tanulni nem szívesen tanult velük, de megtanította őket biciklizni, barkácsolni, füvet nyírni és kertészkedni.

Orvoshoz is el vitte őket, lázat mért és százféle trükkel imádkozta beléjük a keserű gyógyszereket...

Amikor kamaszok lettek, hozta-vitte a buliba a lányunkat, ha szólt, hogy ne kelljen egyedül mennie sehova. A fiú mellett kiállt, amikor a suliban hülyeségeket csinált, csak itthon szidta le. Most nyáron a kicsi lánnyal minden nap focizott, akármilyen fáradt volt az éjszakás müszak előtt.


Nem tökéletes, mert időnként türelmetlen és ideges, de mégis mindent megtesz értük, mert soha nem felejtette el, milyen volt nyolc órán keresztül a szülőszoba ajtajánál állni, és várni a hírt a nővérektől, hogy csak az első gyerekünk halt-e meg, vagy én is vele megyek.

2019. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Jó olvasni hogy vannak normális pasik is.
2019. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem találtam nyűgnek sem a gyermekeimmel, sem az unokáimmal foglalkozni. (Nem öndicséret akar lenni!)
2019. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne az? Szeretek a lányommal lenni. Este ha hazaérek a munkából mindig játszok vele ill hétvégén is megyünk biciklizni, játszóterezni stb.
2019. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Idezet a férjemtől "annyira hulla vagyok megyek inkább aludni" (szituáció, amikor ez elhangzik: hazaért, megette a vacsorát és kellene kicsit a gyerekkel foglalkoznia).
2019. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az. Egész nap melózok mert a feleségem nem hajlandó visszamenni dolgozni, igényei persze vannak, szóval a napi 14-15 óra meló után nekem nyűg velük foglalkozni. Hétvége az más dolog persze.
2019. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szeretek a lányommal lenni, 7 éves én általában 6-14 vagy 20-04 dolgozom, a feleségem 8-20,igy többnyire én hozom el a suliból, illetve délutánonként én vagyok vele, rengeteg programot csinálunk együtt. :) Most lett elsős, és lassan születik a testvére, úgy hogy ha a feleségem otthon van (még dolgozik, míg tud), hagyjuk pihenni, mert fáradékonyabb már. Amíg kisebb volt a lányom, akkor is inkább velem volt többet, nyaranta kB. Minden nap strandoltunk, illetve sokat jártunk úszni is, ez a szokásunk még mindig megvan, mert mindkettőnknek megveszem az éves bérletet a Budapesti strandokra illetve fürdőkbe, nyáron volt kedve menni úszó táborba is, úgy intéztem a szabim, hogy két hetet is tudtam vinni napközis táborba az egyik strandra, es még táborozás után is volt minden nap kedve velem úszkálni. Bringázni is sokat szoktunk, azt is kettesben, és a telekre is kettesben, vagy a dédivel megyünk le, mert oda nem az szeret menni a párom, kissé lepukkant a nyaraló. Párommal meg más jellegű programokat szoktak csinálni, vagy mennek barátnőzni, azt is szereti.
2019. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!