Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nyilvánosságra akarom hozni,...

Nyilvánosságra akarom hozni, de anya biztos meglátná. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés

Van egy pályázat, amire novellákat lehet leadni, és februárig tartanak a fordulók. A díjazás a közönség szavazatai alapján történik, ezért egy blogon megjelennek az írások.

Nekem pedig van egy novellám, amin igaz, hogy még dolgozom, de le akarom adni valamikor. Viszont egy baj van vele, enyhén érint egy témát, amit anyám utál (azonos neműek kapcsolata). És elolvasná az oldalon és tudná is, hogy én írtam. Ezen tuti kiakadna.

Szerintetek leadjam azt a novellámat, ha egyszer elkészül?


2019. okt. 13. 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Úgyse fogja azt az oldalt olvasni. Több ezer ilyesmi oldal van.
2019. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Persze mindenképp. :)
2019. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan add le,nem biztos,hogy rátalál és elolvassa.
2019. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Jeligés, nem? Akkor simán mehet.
2019. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Legfeljebb megúszol egy coming out-ot :)
2019. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
Írói álnév. Ha az nem szabad, akkor legfeljebb elolvassa. Minden szülőnek kötelessége hozzászokni, hogy a gyereke nem feltétlenül azt gondolja, amit ő.
2019. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Szerintem mindenképp add le a novelládat a pályázatra.

Ha netán anyukád is olvasná, legalább tudná, hogy mi a meglátásod egyes dolgokról. Mindenkinek joga van saját véleményt kialakítani. Az övé az, a tied más.

2019. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyél beszari! Írd meg, küldd be, és drukkolj, hogy nyerj! Sok sikert kívánok neked!
2019. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Meg ha a saját neveden is vagy, még egy ugyanilyen nevű nem lehet az országban? Ha meg nyersz, úgyis büszke lesz.
2019. okt. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen, add le.

Egyrészt kicsi a valószínűsége, hogy olvassa, és ha mégis, akkor sem tudhatja, hogy te írtad.

2019. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!