Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normalis, hogy...

Szerintetek az normalis, hogy egy 16 eves lanynak nem engedi meg az anyja, hogy a sajat szobajaban legyen?

Figyelt kérdés
Mar elfogadtam, hogy nem engedi (bar eleg nehezen), de egy nagyobb vita utan szeretnek egyedul lenni es o ezt nem engedi. Zsarol, hogy akkor elmegy otthonrol mert ha nem vagyok vele, akkor nem is lesz itthon...csak szerintem nevetseges? Nem azert van a szobam, hogy hasznaljam? UPC boxot is miota meg van a TV-m (kb 3 eve) szeretnek, de mindig azt kaptam valasznak, hogy nem kaphatok mert draga lenne ( amugy tesomnak, meg a nappaliba is van szvl..) de sztm azert nem kapok, mert akkor lenne indokom, hogy miert akarok a szobamban lenni. Ti mit gondoltok? Koszi a valaszokat, nagyon kivancsi vagyok kinek van igaza.

2019. okt. 15. 18:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor menjen el otthonról. Aki érzelmileg zsarolja a gyerekét, megérdemli.
2019. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Menj be a szobádba.

Ez egy harc, minél előbb megvívod, annál könnyebb.

Most csak a szobádba nem mehetsz be, később, 20 évesen a pasidhoz nem mehetsz, 25 évesen különköltözni nem enged majd, és sosem lesz vége.

Bemész a szobádba, és ott vagy. Menjen el otthonról nyugodtan. Nem fog elmenni, hidd el.

2019. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Savlekotő ***** válasza:
37%
Sejtem h férfi minta nálatok sincs,apa,naná h egyedül álló anyuka szindróma van nálatok
2019. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Apukam 12 eves koromban meghalt.
2019. okt. 15. 19:29
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan, hogy "egyedül álló anyuka szindróma".


Olyan van, hogy érzelmi zsaroló szülő, akár egyedülálló, akár nem.

2019. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Mindig vonulj olyan szobába, ahol épp kevesen vannak.:) De mondjuk ez pl olyankor szívás, ha nem egy könnyen szállítható laptopod van, hanem egy olyan nagydobozú pécéd, mert azt nem tudod olyan jól hordozgatni csak úgy össze-vissza. Egyébként arra akár még megpróbálhatnád rábeszélni, hogy szereljetek föl egy karnist valamelyik szoba közepére, és akkor rakjatok föl valami függönyt, vagy harmonikaajtót, vagy mondjuk ilyen vékonyka kis válaszfalat talán azt bárhova be lehet rakni. ASszem gipszkartonból készül.

Tehát valami függönnyel elzárható kis magánszférád minimum legyen, vagy ez pl nemtom, mennyire hatékony és megoldható nálatok, anyámnak és anyám bátyjának anno úgy volt, hogy beraktak a szoba közepére egy szekrényt. Tőle balra anyám szférája volt, tőle jobbra anyám tesójának felségterülete.

2019. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

3-as, egyedülálló anyuka vagyok, és azt tartom normálisnak, hogy a gyereknek saját szobája van, és akkor van ott, amikor akar. (12) Az enyémet egyébként néha szinte küldöm befelé, mert az én szobámban szereti írni a leckét, ami egyben a nappali is. Szóval ne általánosíts!

Kérdező, nem minden anya ilyen, a tiéd nagyon furcsa!

2019. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Tiszteletben kellene tartania a privát szférádat.
2019. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Savlekotő ***** válasza:
72%

Nincs olyan, hogy "egyedül álló anyuka szindróma".

De hogy nincs nézd meg a bekattant pasi nélküli nőket a felnőtt fiú gyerekkel mit művelnek,a lányokat meg tönkre vágják..

2019. okt. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen fényáteresztő függönyt is akár próbálhattok, hogyha pl nem úgy van kialakítva a szoba; hogy mindkettőtök részén lenne ablak.
2019. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!