Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves vagyok, a szüleim...

16 éves vagyok, a szüleim kiakarnak költözni külföldre DE én nem szeretnék. A gyámügynél mit tudok tenni? Lenne rokon aki befogadna, viszont a szüleim mindenképp vinni akarnak és kell a beleegyezésük mindenbe. Valami kiskaput nem tudtok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 15. 21:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
79%

Íme, a "kiskapu"

[link]

2019. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
26%

Itt akarsz maradni?Micsoda???Más már repdesne örömébe. Kint keresni fogsz,jó,mondjuk nem romániában,de gondolom nem oda akarnak menni. Kint életed lesz,pénzed,pénz=szabadság,szabadság=van időd csinálni amit szeretnél=boldogság,persze dolgozni kell,de nem havi 200 alatt....Csomó szép hely és sok lehetőség...Ez nem számít hazaárulásnak,ha nagyon hazafi vagy. Ki ne hagyd.

De ha mindezt el akarod dobni... 16évesen nem vagy tanköteles! Lehet a semmiért dolgozni,és életet kezdeni. Suli mellett elég nehéz lesz majd,16óra...vagy 17,ha suliban 9 órád van,vagy dolgozhatsz 6 órát munkahelyen,vagy valami...aztán még nem aludtál és nem tanultál. Ez is egy út...

2019. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
67%
Vagy maradj ott rokonnal.
2019. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
44%
Örülj neki,hogy kiszabadulsz könnyen ebből a fostengerből ami itt van :D
2019. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
59%
bár csak az én szüleim is ki akartak volna menni....
2019. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
37%

Biztos nem lehet veluk egyezkedni? Itt leerettsegizel es kintre mesz egyetemre vagy dolgozni? Nagyon messzire mennek?

Ertem javaban kamasz vagy ilyenkor a legfontosabbak a baratsagok a diakszerelmek minden idekot...de az igazi baratokat meg tudod tartani, akkor is ha elmesz es ujakat is szerzel kint idovel.

Masik opcio kimesz kint erettsegizel, es haza jelentkezel egyetemre/fosulira es akkor mar nagykoru vagy es visszajossz. 2 evet meg kibirtok a barataiddla fb insta messengr viber blabla kapcsolattartassal is. Kint legalabb ragd rad nyelv.

2019. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 Savlekotő ***** válasza:
45%
16 évesen otthon akarsz maradni,a szüleid okkal mennének h neked is jobb életed jövőd legyen...
2019. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 Savlekotő ***** válasza:
40%
Külföldön élő szülő kiegyensúlyozott boldog és sorolhatnánk, Otthon idegbeteg rabszolga idővel gyógyszerfüggő alkoholista stb .. Hol lennél gyerek,csak rá kell nézni a külföldön élő magyar gyerekekre ahol nem az a kérdés h lesz a kaja v áram,hanem hogy hová menjenek kirándulni színházba,van idő egymásra. Vén fejjel nem értelek,ennyi idősen mi tart téged abban a középkorba visszafelé tartó putriban..
2019. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
49%
Becsuld meg az ajanlatot, en irigyellek teged.
2019. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
83%
Izé, a kérdés nem az, hogy kinek mi a véleménye a külföldre költözésről, hanem, hogy a Kérdező hogy tudna itthon maradni.
2019. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!