Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki akar anyám dobni otthonról...

Ki akar anyám dobni otthonról pont amikor kirugtak. Most mit tegyek hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tudom jogilag megteheti. Ez volt az első állásom ahol fél évig dolgoztam. Aztán létszámleépítésre hivatkozva minden 1 éven belül érkezett dolgozót elküldtek. Ez is nagyon megviselt és ahelyett h egy pici megértést is kaptam volna most ki akar dobni anyám a lakásból mert nem tűr meg. Holott ehy forintot se kértem mióta dolgozom és a rezsibe is beszálltam. Jelenleg ott tartok h munka, pénz nélkül mehetek a híd alá konkrétan.. Most mit tudnék tenni? Egyik ismerősömnél se tudnék hosszabb ideig lenni.
2019. okt. 16. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Kérdés, hogy hány éves vagy, mennyit teszel bele a közösben, otthon milyen munkákat végzel. Ha semmit akkor feltételezem felnőtt gyerekét nyugodtan kiteheti.
2019. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Tudom jogilag megteheti. A rezsi felét én fizetem és a számláimat magamnak. Élelmiszerbe is beszálltam. Házimunkát is csináltam. Tervben volt az albérlet is már, de így semmi esélyem sincs most erre. Nem azt akartam h eltartsanak. De amíg most újra talpra állok addig segíthetne kicsit aztán elmennék
2019. okt. 16. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Menj be a Polgármesteri Hivatalba és kérj segítséget. És ha végre talpra állsz, javaslom, hogy ilyen anya az érdemli, hogy többé a büdös életben rá ne nyisd az ajtót. Ha szomjan vagy éhen hal, akkor sem. Soha ne állj vele többé szóba. Kérj segítséget rokontól, apádtól, szociális intézménytől vagy a Munkaügyi Hivataltól.


Aki a másikat épp a legnagyobb bajban hagyja el, vagy hagyja cserben, akkor húzza ki a talajt a talpa alól, amikor arra a legnagyobb szüksége volna, az embertelen, gonosz szörnyeteg.

2019. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Azt tudod/sejted, hogy miért viselkedik igy?
2019. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sose volt igazán jó a kapcsolatunk. Nagyon különböző a személyiségünk és a mamám halála óta mély depressziója van. Valamiért sose szeretett igazán. Minden gondját rám vetíti ki és veszekedik a legkisebb dolgokon is. Most apámmal haragban van ezért el is költözött ő most és nem érem el. 1 hetem van elmenni azt mondta anyám.
2019. okt. 16. 11:16
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Ha valaki képes ilyet leírni, hogy "egy forintot se kértem mióta dolgozom", akkor böven érthetö az anya reakciója!

Egy "dolgozó" ember esetében az a természetes, ha ö ad be a közösbe és nem tekinti érdemnek, hogy nem "kér" még a szülötöl.

A "rezsibe is beszálltam" meg szintén annyit jelent magyarul, hogy mág a saját fogyasztását sem fizeti!

Meg gondolom, ennek azért van böven elözménye is!

2019. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Mit dolgoztál?
2019. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyunk öten a családban. Nyilván nem adom oda minden fizetésemet. Albérletre spóroltam eddig végig. Rendesen tanultam, szakmát raktam és munkába álltam. Nem voltunk anyagilag sose rossz helyzetben h rá lennének szorulva a pénzre. Ennek ellenére szerettem volna éreztetni velük h nem akarok a nyakukon lenni és csak mama hotelben élni. Kb 3 hónapon belül mentem volna el. Ezt ő is tudta. Nem gondoltam volna h kirúgnak és majd mehetek isten hírével. Nem vagyok se lusta se nagy bulizós. Aludni járok haza csak.
2019. okt. 16. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Ha eddig albérletre raktál félre, akkor van pénzed. Az egyikopció, hogy ugyanúgy fizeted a rád eső dolgokat, amíg nem találsz új munkahelyet. A másik, hogy nem komplett lakást bérelsz, hanem csak egy szobát. Mi akkor a probléma?
2019. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!