Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok is van család kis...

Nálatok is van család kis kedvence, úgy, hogy nem szolgált rá?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, mert nálunk, úgy látszik én szarhatok sündisznót is, akkor is a bátyám lesz a család büszkesége még akkor is ha a személyisége rettenetes...

2019. okt. 18. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Van hát. Egyébként sok családban szintén vannak ilyenek. Nem újkeletű dolog.
2019. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk is van ien, a szüleimnek mindig a húgom lessz az anyuci apuci kedvence, segítik öt amiből tudják, (ami természetes lenne ha én se maradnák ki a sorból de nagyon is ki maradok.


Adnak neki pénzt, mehet ahová akar bulizni, nem kell dolgozzon, nem kell főzzön, nem kell takarítani, mosni.


Én pedig fiú létemre nem érdemlek 500 Ft-ot hogy vegyek valamit magamnak, nem tudok menni a barátaimmal moziba vagy valahova mert semmit nem szabad nekem.


Nem féltékenységből mondom de azért igazságtalan ez az egész. Még történtek ien féle szituációk de azt most nem részletezném.


17 F)

2019. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, talán a húgod tud írni!
2019. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Irigy családtag van, aki csak azt hiszi más a kedvenc...

Borzasztó a rosszindulata és a puffogása.

2019. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

“úgy, hogy nem szolgált rá?”

A szeretetre, népszerűségre nem kell rászolgálni. Azt a személyiség váltja ki.

2019. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Addig rendben van, hogy nem kell "rászolgálni". Mondjuk majd idős korban is a kedvenckéhez kellene fordulni a szülőknek, ha valamire szükségük van, mert azért ez is benne van a pakliban.
2019. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére nincs, de az ismeretségi körömben rengeteg van.


Egyik barátnőmnek a nővére volt a kedvenc otthon, mindent megkapott, amit kiejtett a száján, de tényleg. Barátnőm télen nem szeretett volna biciklivel iskolába járni, kért buszbérletet, mondták neki, hogy menjen gyalog. Elég messze laktak a sulitól, bár ugyanabban a városban, de tényleg nagy volt a távolság.


Másik barátnőm esetében meg pont ő volt a kedvenc, igaz ugyan, hogy mindig segített otthon, de szerintem túlzás emiatt félmilliós tévét meg ilyesmit venni neki :D Szóval, ott elvileg azért kapott laptopot meg tv-ét, mert mosogatott otthon és feltakarított. Oké, a testvérei max. a PS előtt ülték végig a napot, ezt aláírom.


És van egy nagyon durva eset is, ahol 3 testvér közül a legkisebb kapott meg mindent az anyjától. Meglophatta a dolgozó testvéreit, még azért se szidták meg, sőt, őt védte az anyja, mert neki nincs munkahelye és a két fiú szégyellheti magát, amiért anyagilag egyáltalán nem támogatják a 25 éves öccsüket. Voltak ott még ennél is durvább történetek, ezzel csak szemléltetni szerettem volna a helyzetet.

2019. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nagynéném+a gyerekei. A nagymamám őket szereti jobban. Anyumat meg engem mindig mellőzött. Egész kiskoromban és fiatal koromban abban éltem, hogy anyu rajtam vezette le az anyja miatti sérelmeit, hallgattam a "rohad*k húgom" -ozást, hogy ő mennyi mindent megkapott, ő meg semmit. Megfojtaná egy kanál vízben a nagynénémet. Még most is sok benne a keserűség, nem tudja elengedni. De én meg már felnőttem és megtanultam az egészet le**ni.
2019. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Párom lánytestvére... az anyjáék nyakára szült egy gyereket, az apját nem tudja ki az, mert tinikorában is fűvel-fával... apja fizette neki a munkájához szükséges cuccokat, mindenkivel úgy beszél, mint akit épp most sz*t ki, de mégis ő az atyaúristen, ellent nem lehet neki mondani, mert akkor hiszti van.
2019. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vannak bizony nekem is olyan ismerőseim, akik semmit nem csinálnak csak lógnak a neten, meg egész nap ágyban vannak. Viszont a paraszt munkát végző szülei mindent meg adnak nekik 19 évesen a másik gyerek meg dolgozhat 14,15-évesen már kész felnőtté kell váljon mi helyet segítenék és támogatnák valamien szinten a szülei.


Nekem is azért vannak helyes írási hibáim,már 14-éves korom óta dolgozom. Most vagyok 18.

2019. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!