Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nyerészkedem a...

Szerintetek nyerészkedem a lányomon?

Figyelt kérdés

Havi szinten ad 30ezret rezsire ami minden hónapban 11.000ft plusz negyed évente 3000 plusz 2 havonta 7000 rezsi költség van.

Ezen felül teljes mértékben fizeti a gázt és az internetet ami 8000 ft.

Nekem éves szinten marad szinte 180 ezer.

Ők is itt laknak a gyerekével egyébként. Bevásárlás, főzés teljesen külön működik.

Alkalomadtán persze kapok egy tvt, telefont, vérnyomás mérő vagy akár gyógyszert és még sorolhatnám.

Barátnőm szerint amennyit költekezik külön albérletbe is tudna szinte menni és nem szabadna elfogadtam ha én gondolnék az unokámra, mivel házra gyűjt.

És hogy rajta verem le azt is hogy a fiamtól még egy képeslapot sem kapok.

Hozzáteszem a férjem és az én bevételem például télen 180.000ft nyáron 380.000ft.

Én nem kértem de nem is utasítom vissza.

Annyit ad amennyit gondol de egyébként ennyit ad minden hónapban.


2019. okt. 20. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A rezsit fizessetek 3 reszre elosztva aranyosan
2019. okt. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy ki mennyit keres és költekezik, semmi köze ahhoz, hogy mennyit kellene hazaadnia.

Nekem nem lenne pofám ahhoz, hogy ha a gázt, internetet én is használom, hogy mindet fizesse.

Ez egy albérletben sem így működik, hanem mindenki egyenlő részben ad bele a fizetnivalóba. Nem az ad többet, aki jobban keres.

Amennyivel többet ad, azzal mit csináltok? Magatokra költitek? Vagy legalább az unokára vagy a lányodra, hogy ünnepekkor valami különlegesebbet vegyél neki legalább?

Mert ha csak magadnak rakod el, elég gusztustalan.

Ha mindenáron ki akarná fizetni, akkor én eltenném a pluszt, amit ő fizetett, és mondjuk karácsonykor visszaadnám neki egy borítékba, vagy az unokának adnám pl. egy kötvényben, amibe a plusz összegeket folyamatosan befizetem.

Ilyen anyától óvjon mindenkit az élet!

2019. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Fizesse a rezsi ráeső részét és pont.Ennél többet nem lenne pofám elvenni a saját lányomtól.
2019. okt. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%

A fölös 180 ezret évente nem fogadnám el, csak azt, ami ténylegesen a rezsiköltség havonta.

Ha már elfogadod, félretenném pl. valami nagyobb háztartási kiadásra (nagyobb háztartási gép cseréje, fűtés ellenőrzés/korszerűsítés, tetőjavítás stb.)

2019. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Osszátok el a költségeket, ne mindent ő fizessen, mert ez pofátlanság!

Ha nem kérted, bunkóság nem visszautasítani, főleg ha ennyi pénzetek van, főleg ha ő házra gyűjt! Miért nem segítesz inkább neki, hogy mielőbb talpra tudjon állni?

2019. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Alkalomadtán persze kapok tvt, telefont???? Nálam itt verted ki a biztosítékot, mért olyan természetes ez???
2019. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%

Csak a ráeső részt fogadnánk el. Fôleg,hogy mêg az étkezést is külön oldjátok meg. Házra gyűjt,és ott az unokád is.

Amúgy a gyerek apja is veletek êl? Mert ha egyedül neveli a kisgyereket,akkor még gázabb hogy neked természetes,hogy kapsz tőlük néha ezt azt.

2019. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
A szüleim, míg otthon laktam, sosem fogadtak el pénzt. Azt szerették volna, ha boldogulok. Annyit kértek, hogy a saját dolgaimat fizessem, de ennyi.
2019. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
30ezerert sehova nem tud albérletbe menni. Az annál jóval drágább. Az meg, hogy Ti hogy egyeztek meg, ahhoz senkinek semmi köze. Még az itt oly könnyen pálcát törő válaszadók véleménye sem mérvadó. Ha úgy szeretnéd, az enyém sem. Ez a Ti eletetek, Nektek kell tudni, hogy elitek.
2019. okt. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Jól látja a barátnőd pumpolod a gyereket. Házra gyűjt könyörgöm. Segíts neki! Rezsi harmada és csókolom! Tv, telefon? Nagyon durva!
2019. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!