Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám állandóan kiadja a...

Anyám állandóan kiadja a szobámat, ezért vele kell aludjak egy ágyban ha ki van adva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyámmal ketten lakunk egy lakásban, én 17 éves vagyok, és heti 3 alkalomra most ki lesz adva a szobám, és ilyenkor anyámmal az ő szobájában egy ágyban kell aludjak vele, mivel más ágy nincs a lakásban. Ez nem is lenne baj, mivel leszrom, szerez pénzt stb, de én nem fogok vele aludni, és az a baj, hogy nem engedi azt sem, hogy heti többször így a barátomnál aludjak. Olyan is lesz, hogy több hétig mindennap jön majd valaki, és akkor aztán nagy szpás lesz, mert tuti nem engedné meg, hogy több hétig ilyenkor a barátomnál legyek amíg ő pénzt csinál a szobámból.

Segítsetek légyszi, ti mit tennétek a helyemben?



2019. okt. 21. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Atyaég, ilyen tényleg van? 😮😮
2019. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Vegyél/vegyetek egy ilyet és a probléma megoldva!

[link]

2019. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy a 2. írta, vegyetek egy összecsukható vendégágyat/kanapét. Esetleg barátnőhöz vagy rokonhoz nem tudsz 1-1 éjszakára elmenni? Oda se engedne el?


Vagy hát még ott van a diákmunka és az elköltözés akár a barátoddal közösen. Ha 17 éves vagy már nem kell sokat kibírni mindjárt jön az egyetem/főiskola és próbálkozz egy kolival.

2019. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Adja ki a saját szobáját!

Te meg szólj a gyermekvédelmis tanárnak!

2019. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
A napi "anyámmal kell aludni egy ágyban" mai kérdése!
2019. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha más megoldás nincs,akkor az összecsukhatú vendégágy.De ez borzalmas,hogy a szobádat vadidegenek használják.
2019. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Legalább lábtól alszotok?
2019. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Na mi van, fájt az igazság kamu királynő, hogy töröltetted azt a válaszomat, miszerint értelmes elfolaltságot keresnénk kamu kérdések irogatása helyett? :)
2019. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Az én válaszomat is töröltette, amiben kamunak neveztem a kamu kérdést.
2019. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Savlekotő ***** válasza:
49%
Én betiltanám az Airbnb-t a pokolba, a szomszádokat se kérdezik meg h akarnak e részegeket hollandokat mindent összehányó turistákat kerülgetni, meg házas pasit az aktuális prostijával,jó feleséget a gruppen után,mert az Örs Vezér tele itt tele van ezzel a szobáztatással. Persze van az a pénz h korpásodik a hajunk és nem nézzük ki csak pénz legyen. Sajnállak.
2019. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!