Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem találok munkát 2 hónapja...

Nem találok munkát 2 hónapja ezért ki akar dobni az anyám. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tényleg észérvekkel elmondtam h nekem se kényelmes így. Zavar h nem tudok mit kezdeni magammal. Pályakezdő vagyok így sehova se kellek hiába van szakmám meg minden. Egy telefonra se méltatnak h bocsi nem kellesz. Tudom h vannak akik évekig nem találnak de most konkrétan fenyegetnek h kiraknak. Tudom megtehetik hiszen 20 éves vagyok. De amíg se munkám semmi addig hova tudnék menni mégis?
2019. okt. 21. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%
Marad a bármilyen meló elfogadása. Mekis munka, Tesco-s árufeltöltő vagy elmész segédmunkásnak. Addig is dolgozol, aztán ha találsz közben egy olyan melót, amilyet szeretnél, akkor átmész oda.
2019. okt. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Akarsz pultos lenni?
2019. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a szakmád, mi a végzettséged amivel nem tudsz elhelyezkedni?

Kellene egy nagyon jó önéletrajz, ami megtetszik a munkáltatóknak annyira, hogy behívjanak elbeszélgetésre.

Addig is keres valamilyen nem szakmába vágó melós munkát, sokan keresnek rakodót, mosogatót, eladókat, raktári munkásokat, stb.

2019. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utazásszervező vagyok. Kerestem más munkát is de mintha nem is léteznének ezek a munkák. Nem mondanak egy sablon elutasítást se.
2019. okt. 21. 12:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon kemény fizikai munkát nem tudok végezni. De inkább az a baj h mindenhol csak a tapasztaltakat akarják. Megértem h nem akarnak egy friss pályakezdővel bibelődni de akkor mégis minből lesz nekünk tapasztalatunk?
2019. okt. 21. 13:03
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Néhány kinyomtatott önéletrajzzal járd végig a közeli plázákat, kajáldákat, postákat.

Merrefelé laksz?

2019. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
2019. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
99%
Ja a BKV és MÁV is állandóan dolgozót keres.
2019. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Ismeros, engem se vettek fel sehova mert nem volt tapasztalatom. En kimentem kulfoldre, egybol felvettek tapasztalat nelkul is.
2019. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mekiben diákmeloztam régen. Azóta elköltöztem és a legközelebbi meki 2 órára lenne csak. Máv nem reagált semmire
2019. okt. 21. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!