Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu miért védi szerintetek...

Anyu miért védi szerintetek mindig az alkesz apámat?

Figyelt kérdés

Apám alkoholista. Már vagy 20éve, én 24 vagyok.

Szó szerint gyűlölöm, nem tekintem igazából apámnak mert sosem volt apa szerepben. Dolgozott hazajött ivott elaludt. Ennyi az élete mióta meghalt az anyukája.

Nem egy balhézós fajta, szóval el van magában.

De ha nagyon be van rúgva én egyszerüen nem tudom tudom elviselni a fejét, nem tudok vele normálisan beszélni. Utálom, gyűlölöm ezt az alkoholistát.

Sokszor össze is szoktunk veszni, én sem beszélek vele szépen, de ő sem velem. Ilyenkor anyu mindig az alkeszt védi. Mindig én vagyok lecseszve.. pedig sokszor nem is én kezdem a vitát hanem az alkesz.

Nem értem miért védi mindig őt.. sokszor anyuval is vitázunk ezen, mert hogy 1legyen nekem több eszem, nekem meg rosszul esik, hogy sosem áll ki mellettem. De ha az alkesz olyanokat mond rám hogy egy bunkó 'pénisz' vagyok, ezt nem tudom szó nélkül hagyni..


(Anyu már bele törődött, hogy ilyen. Mind ketten idősek, és anyu nem akar egyedül maradni ha én elköltözöm.)


Sajnos a költözés még nem jöhet szóba, nem vsgyok olyan anyagi helyzetben


2019. okt. 22. 21:20
1 2
 1/13 Savlekotő ***** válasza:
9%
Anyu nem akar egyedül lenni,akkor váljon el részegestől v arany a pénisze v eltartja? Menekülj,vissza se nézz,nők mindig az alkeszt Istenítik,még ha verik is őket akkor is,sőt ismerek olyat aki maga helyett a kiskorú gyerekét verettette,női nem szégyenei ezek,sajnálom..
2019. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy anyukád csak azért csitít, mert félt téged. Azért ha egy részeg ember veszekedik és "pénisznek" nevez, akkor nem jó tovább provokálni és nem is olyankor van a legalkalmasabb idő elméleti kérdések eldöntésére...Attól hogy neked van igazad még bármikor lekeverhet egy pofont.Anyudnak igaza van. Okos enged. Ne vegyél tudomást róla. Ha hazamegy részegen,vonulj el a szobába, tedd be a fülhallgatót, nézz filmet, eredj ülj be valahová egy kávéra,ilyesmi.
2019. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlít a családom a tiedéhez azzal a külömbséggel ,hogy faterom nem dolgozik és ha részeg akkor kötekszik ,de ettől függetlenül anyám mindig őt védi.(Nemtudom ,hogy mért)

Már többször kérdeztem tölle ,hogy mért csak őt védi ,de nem kaptam rá választ. Mindig kitért előlle vagy nem válaszolt.

Szóval erre én is kíváncsi vagyok

2019. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Hmm...Akkor az alkeszok, akik verik a kiskorú gyerekeiket nem szégyenei a férfi nemnek🧐 A férfiak lehetnek alkesz gyerekverők is, akkor se kell őket szidni, csak a nőket kell szidni. Ám ha egy nő megcsalja vagy elhagyja a férfjét, akkor már nem kell a férfit szidni amiért ilyen farkával gondolkodó papucs,hogy csalfa nőt választott. Akkor már nem a passzív felet, hanem az elkövetőt, a nőt kell szidni hogy mekkora qrva. A kis férfike majd talál egy rendes nőt. Hmm...hmm...érdekes.
2019. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Alkesz, de legalább dolgozik, nem balhézik. Annyi a legnagyobb baja, hogy ha megszalad, férfi nemi szervnek hívja a jócskán nagykorú lányát, aki ott él a nyakukon, aki szó szerint gyűlöli.

Hát... Szerintem itt senki sem gyémánt.

2019. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, anyu a múltban él. Nagyon nagy volt a szerelem annó. De az már rég elmúlt..

Nem, nem tartja el anyut. Anyu sokkal többet keres. Sőt apám a fizetését majdnem teljes részét elissza.. szóval anyu tartja el kb.


Azért gyűlölöm, mert kiskoromban én is vágytam egy olyan apára akire felnézhetek, akire számíthatok.

Cserében nekem csak egy állandóan beb**szott apám volt, aki sosem foglalkozott velem, sosem adott tanácsokat.. egyszer sem kérdezte mi van velem, hogy megy a suli? Vagy bármi... Állandóan igérgetett mindent de sosem tartotta be.

2019. okt. 22. 22:07
 7/13 Savlekotő ***** válasza:
16%
Senki ne verjen senkit,de a nő hibás igenis ha eltűri a piálást szül a piásnak piással él,kiskorút veszélyeztet soroljam.. Csak hát tisztelet a kivételnek a munka sajnos büdös az ilyen nőknek meg hát ezeknek a 8 általános szokott csak lenni,azzal nem ugrálhat, azért maradnak a piással. ... Értelmiségi nőt nem nagyon látsz piással v bántalmazóval,vajon miért?
2019. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért védi?

"anyu nem akar egyedül maradni ha én elköltözöm"

2019. okt. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nézz szét a neten, a pszichológia tudománya adott válaszokat arra, hogy miért él és védi a feleség az alkoholista férjét. Itt röviden nincs értelme írni erről. Ha utánanézel megérted, talán tudsz róla beszélgetni édesanyáddal is. De a legjobb lenne, ha elmenne pszichológushoz. Ehhez viszont problémának kéne látnia ezt...
2019. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Senki ne verjen senki", egy fél mondattal elintézve egy jogilag is bűncselekmény, 1-2 bekezdésen át ócsárolva egy tulajdonképpen ártatlan nő... Úgy tűnik Savlekötőnek a női áldozathibáztatás a heppje, erre áll fel neki.
2019. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!