Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Apám alapvetően teljesen kedves és engedékeny ember. De most egy hete olyan bunkó velem. Pl vacsoráztunk négyen(anyám,apám,hugom,én) és én beszéltem az egyik haverommal messengeren apám meg beszélt hozzám de nem nagyon figyeltem rá erre kikapta a telom a kezemből és a falhoz vágta(berepedt a képernyőja) és közölte hogy nem illik nyomkodni a telom amikor hozzám beszél,erre mondtam hogy "idegbeteg vagy ember" erre tiszta erőből megpofozott ( 2 npja volt és még látszik a nyoma). Soha nem csinalt ilyet ezelőtt. Most mégis miért? Eddig szerettem de ezek után nem tudom...

17/F



2019. okt. 23. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem apád a bunkó.
2019. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ő nem csinált még ilyet ezelőtt. Te viszont már bőven. Besokallt. Nyilván nem ez volt a legoptimálisabb megoldás, de gondolom, a hiábavaló rádszólásra már akadt példa. Ha meg leidegbetegezed meg le"emberezed" az apádat, akkor ne csodálkozz, ha megpofoz, te is azt tennéd mással.
2019. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mert feszült volt és ideges valamiért, te pedig nem foglalkoztál vele csak a k...va telefonod nyomogattad a helyett, hogy a környezetedre, a családtagjaidra figyelnél. Neked ennyire nem számít a családod, hogy inkább amikor velük vagy akkor is a telefonodba temetkezel?
2019. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Hajrá fater!
2019. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Egy részben igaza volt, de nem ez lett volna szerintem a megoldás.
2019. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak trollkodsz. Ha pedig nem, mindketten hibásak vagytok. Te azért, mert családi reggeli/ebéd/vacsora alatt nyomkodni a telefont, pluszban beszéltek hozzád, amire nem figyeltél, ez is bunkság. Apádnak meg nem így kellett volna reagálnia, ez túl heves volt.
2019. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Feszült.. anyáddal a szex már nem az igazi neki :D


vagy ilyesmi

2019. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Savlekotő ***** válasza:
41%
Ő egy átlag magyar hazafi.
2019. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rosszul vagyok ettol , h akárhova megyünk vendegsegbe minden kolok a telot nyomja vacsoránál is.Nem figyelnek abszolút a szüleikre se senkire.Nem tudom mi lehet annyira fontos, h meg ha zabál se képes a kezéből letenni?!?!?!Nekem is van gyerekem de az asztalnal ha nem tisztelné meg azzal , h amúgy eszünk bár ne nyomkodja , biztos nem lenne mit nyomni neki többet.Te vagy a bunko, én is adnék olyan nyakast , h a fal adna a másikat.Egy szigorú anyuka.🙂☝️
2019. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!