Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 10 éves kislány az anyjával...

10 éves kislány az anyjával alszik egy ágyban, normális ez?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy kb 2 hónapja költöztünk új lakásba és húgom kb 2 hete anyámnál alszik. Kb 1 éve még a régi házban kezdett el saját ágyban aludni (inkább csak egy matrac a földön) de egy szobában anyával. Az új lakásban viszont cseréltünk ágyat, mert 20 évesen én még mindig a 6 éves koromban kapott emeletes pici ágyamon aludtam és nagyon kényelmetlen volt már, ezért kellett a csere, szóval most én alszom a matracon. Húgom az elején örült is, hogy saját szobát kap végre és normális ágyat, viszont nem tartott sokáig az öröm. Dühkezelési problémái vannak és őrjöng, ha nem tetszik neki valami, a sátán jön ki belőle. Első alkalommal, amikor dühében ugrált és őrjöngött az ágyon akkor leszakadt alatta az ágy, jól meg is ütötte magát, de gyorsan megszereltük, vasszerkezettel megtámasztottuk az ágyat (mert amúgy fából van), leesésbiztos most már. Rendben, ez tök jól ment, viszont második nagyobb ágyban való őrjöngésekor lefele menet leesett a létráról és beleverte a combját nagyon erősen a szekrénybe, 2 napig fájt neki utána (kicsi a szobája, és a létra (az ágyra fel) az ágy és a szekrénye között van, nagyon be kellett magát tuszkolni. Rendben, kicseréltük a létrát egy hokedlivel, arról fel tud menni normálisan. Viszont nem akar. Visszatért anyám ágyához és anya már tiszta ideg, hogy megint vele kell együtt aludni, mert nem tud vele normálisan aludni és baromi kényelmetlen. Éjszaka veszekszik vele folyton, ki nem állhatják egymást egymás mellett de húgom anya franciaágyán akar aludni, mert az kényelmesebb, mint az emeletes ágy és biztonságosabb, ja meg fél egyedül a szobájában néha a sötétben. Mi legyen, hogyan vegyük rá, hogy visszamenjen a szobájába?

2019. okt. 23. 23:08
1 2 3
 1/21 Savlekotő ***** válasza:
91%
Panelbe költöztetek ugye? Volt itt már több sirámod,meg anyukának is aki a dilis gyerekét nem hajlandó kezeltetni.. Mit vársz? Nem tudunk ujjat mondani.
2019. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem megnevelni kérdeztem, csak hogy kerüljön vissza a saját ágyába :D De amúgy ugyanaz vagyok, igen.
2019. okt. 23. 23:43
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Keressetek fel egy gyermekpszichiatert,ne keslekedjetek,feltehetoen hiperaktiv es viselkedeszavara van.Felir ra gyogyszert,elkuldi pszichologushoz es mas foglalkozasokra ami kell neki es nyugodtabb lesz a hugod.


Sok anyukatol hallom,h naponta "kuzdenek" emiatt a gyerekukkel es nem tudjak ezt hogyan kezelni,mikor mar mindent kiprobaltak.

2019. okt. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Savlekotő ***** válasza:
58%

Nem megnevelni kérdeztem..

Ja hát nem 10 évesen kell neki állni mert ugye mint a dudva nőtt addig.. Remélem felnyomják anyádat a gyámügyön,de akkor oda a húgiért kapott pénze..

2019. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
És ezt te húsz évesen miért nem a családoddal beszéled meg ahelyett hogy a gyakorira jössz nyervogni, a családodat szidni?
2019. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
Olyan fülest adnék a kislánynak...persze viccelek, anyukád szerintem szart egész élet
2019. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Sötét ellen kapcsoljatok egy halvány fényt éjszakára.

És mint egy csecsemőt be kell szoktatni az ágyába, ha kijön, vissza kell kisérni, ha kell 100x, és elmagyarázni neki, hogy ez van, mindenki a helyén alszik.


Nem szép dolog, de te mint a tesója, esetleg megzsarolhatod kicsit, hogy elmondod a barátnőinek, hátha cikinek érzi és ez is hat rá.


Aztán meg ahogy a többiek írták pszichológus.

2019. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Savlekotő ***** válasza:
65%
Nem a gyereknek kell füles hanem anyukának,gondolom a pénzt felveszi a gyerekekért,de a kislányra 10 évig rászart azért lett őrült akivel nem lehet bírni üt rúg csíp,nincs rendszer keret semmi,csak fejetlenség van nem csoda h ez a helyzet ami.
2019. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Aki nem ismerné még az eredeti kamu történetet. Jò szórakozást 😂

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok_..

2019. okt. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
van már wc kulcs?
2019. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!