Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sosem szeretett az anyám. Nem...

Gabóca Kabóca kérdése:

Sosem szeretett az anyám. Nem érdekli az sem ha kikészultem már. Nekem szar volt az életem tied miért legyen jobb?

Figyelt kérdés
Állando éjjeles vagyok.Addig alhatok amig a gyerek oviban van.9-15-ig.Én viszem-hozom ovibol.(biciklivel,gyalog).Ezután már nem fekszem vissza pedig jolesne mert iszonyu kimerult vagyok.Játszotérre viszem a kicsit illetve kisebb kirándulásokra.Szombaton nincs ovi,Megreggeliztetem,és lefekszem.Kb.egy ora mulva beront a lányom,kiabál,ugráltat minden aproságért.Megkértem anyámat hogy csak délig hadd alhassak.Válasz:te kolkod csinálj vele amit akarsz...Anyám nyugdijas igaz 40 éves kora ota háztartásbeli.Alig van dolga.Mosogatogépet használ,én mosom,teregetem a ruháikat,intézem a gyogyszereiket,rohangálok a patikába,bevásárolok.Sok más egyedulállo anyukának segit inkább az anyja pl.oviba hordás,elviszik a gyereket játszotérre hogy anya hadd aludjon mert éjjeles...4 éve lakunk ott de nem emlékszem egyetlen alkalomra hogy azt mondta volna:fekudj le szarul nézel ki.Mondtam neki hogy igy esélyem nincs uj életet kezdeni.Erre a válasz:nem lesz neked már semmilyen uj életed.Nekem szar volt a tied miért legyen jobb...Gyerek apjára nem számithatok.Egyik ilyen 1 orás alvásos nap után annyira bealudtam hogy bepisiltem.Ilyen minden család élete vagy csak én vagyok gyenge?

2019. okt. 24. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Huh,szegény. Nem tudsz elköltözni az anyukadnak nevezett szipirtyo mellol? Mar bocsanat. Undorito viselkedest tanusit. Nekem az ilyen nem anya.

Add a gyereked bolcsodebe vagy ha bebiszittert fogadnal par ejszakara azzal is jobban jarnal mint a sajat anyaddal. Sajnalom. Torj ki ebbol es eld az eleted, mert ha igy folytatod meg fogod banni.

2019. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonymousreview60 ***** válasza:
68%
A gyerekek miatt ebből ki kell lépni valahogy.
2019. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Anyádnak abban igaza van hogy a te gyereked, a te dolgod meg az apjáé ellátni. Ha jó értem már így is jócskán segít, hisz porontyostól a nyakán vagy. A gyerekkel meg jó lenne megbeszélni hogy anyu fáradt, hagyd pihenni. A munkahellyel is meg lehet beszélni hogy rakjanak át másik műszakba, panaszkodás helyett mondjuk.
2019. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A kornyezetemben levo egyedulállo anyák zome kénytelen igénybevenni segitséget a szuleitől.Állando délelőtti munka nem megy mivel mondtam hogy nincs aki oviba hordja a gyereket csak én.6 éves a gyerek,10 honap és suli.Ez ahol élek falu,nincs anyabarát munka csak a 20 km-re levo városban.Jogsi,auto hiján ez is ugrott.Az hogy a nyakán vagyok a poronttyal...A poronty oviban van ,utána meg velem.Inkább segitségére voltam neki és apámnak is.Apjához nem adhatom oda mert ő most mások porontyaival (nem az ové) él egyutt,az is sok neki.A korulményeik se jok,családvédelem folyton a nyakukban.Érdekes egyuttélésunk kozel 20 éve alatt soha nem zaklatott a családvédelem alultápláltság,elhanyagoltság stb.miatt.A 10 honapot majd kibirom valahogy,utána más munkarendet választok.Ékezetek hiánya miatt bocs.
2019. okt. 24. 18:05
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Pedig igen is segítség hogy nem az utcan laktok. Anyukad felnevel gondolom belefardat nem akar ujra kisgyerekkel bajlodni. Az aparol megvan a velemenyem h mas gyerekevel van a sajatja helyett. Nah tőle jogosan kerned h vegye át par órára mert aludni akarsz. Elhiszem hogy nehez meg h anyukad nem minta nagymama de sajnos ez van. A gyerek akkor is a te felelősséged
2019. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen az jo hogy nem az utcán lakunk....csak fáj hogy rám nem vigyáz senki,betegen 39 fokos lázzal dolgozom(nem ajánlott a táppénz).43 éves vagyok.Anyám ebben a korban már háztartásbeli volt,apám mindenben támogatta.Mi lesz a gyerekekkel ha jobban leamortizálodok ennél is?Szuletésemtől fogva rossz a szivbillentyum,most már szolt az altatoorvos is hogy a nyaki ereken is hallja.Irány a kardiologia.Ugy látom megdoglok ahogy kedvem tartja.Az egyik ilyen elhagyott anyuka(szintén zero segitseg) a nyáron halt meg.37 éves volt...
2019. okt. 24. 18:38
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Gyerek miért 9-re jár oviba? Vidd hamarabb és többet tudsz aludni. Már egy plusz óra is sokat ér.
2019. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nincs szivem korábban felverni az álmábol.Fél7 -7 koul kel.Nem szeretném már fél 6-kor kibaxni az ágybol.Fog o még korán kelni sokat később...
2019. okt. 24. 18:53
 9/23 anonymousreview60 ***** válasza:
73%
A gyerek feküdjön le hamarabb és tud kelni hamarabb. A korábbi felkelés is jobb mint egy így vagy akár úgy döglött anya.
2019. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ne vedd rossz néven, de durván magadnak csinálod a bajt. Nincs szíved felkelteni? Azt ugye tudod hogy a gyereknek jobb lenne ha nem szokná meg ezt, mert hamarosan iskolás lesz, és ott nincs olyan keljen később? Nem hal bele. Te csinálsz mártírt magadból, a baj forrása- már megbocsáss-a saját viselkedésed.
2019. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!