Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek szégyen ha egy 28...

Szerintetek szégyen ha egy 28 éves embernek a szülei fizetik az albérlet díjának a felét?

Figyelt kérdés
Konkrétabban: az illető egyedülálló, évek óta teljes állásban dolgozó nő. Mivel az otthoni körülmények elég szűkösek voltak mindig is 3 embernek, ezért 27 éves korában felajánlották a szülők, hogy ideje lenne saját háztartást vezetnie, ebben segítenek havonta, a bérleti díj felét kifizetik. Szóval a nő jelenleg egy minigarzonban él, ami 80 ezerbe kerül havonta, tehát ezt felezik el, a rezsi még ezen kívül jön hozzá, azt természetesen magának fizeti fogyasztás alapján. Egyedül, ezt a kb havi 100 ezret ami a lakásra elmegy nem tudná kifizetni, mert a fizetése 140 ezer ft. Nyilván ha lenne párja, megoldódna ez a helyzet, de ezt nem lehet erőltetni, nem sok udvarlója akad.
2019. okt. 24. 15:58
1 2 3
 1/28 grafno ***** válasza:
79%

Nem. Ha megtehetik akkor miért ne.

A pár majd jön idővel.

2019. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pedig szégyen más pénztárcáján játszani a felnőttet.
2019. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonymousreview60 ***** válasza:
70%

Ha ez kellett ahhoz, hogy kilépjen/kiléphessenotthonról, és a szülők kifizették, akkor ez jó. Nem üdvözlendő, nem szégyen.

Szívesebben jövök össze a szüleitől külön élő nővel.

2019. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem szégyen. Nehéz időket élünk. Szuper, hogy ilyen szülei vannak. Szerencsések a szülők, hogy tudnak segíteni. Szerintem okés a helyzet.
2019. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Az a szégyen, hogy ennyire keveset keres. Nem mindenkinek vannak befolyásos ismerősei. A szülők segítsége nem szégyen.
2019. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy szégyen! Maga az h felvetődik benned ez a kérdés, arra vall h nem vagy a szüleit lehúzós típus, csupán elfogadod kényszerből amit adnak.
2019. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
* aki megszól, az csak irigy. :-)
2019. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Ha a szüleinek ez nem jelent problémát, akkor nincs ezzel gond, majd rendeződik a helyzete, ha lesz párja, vagy más munkája.

A szülők általában segítenek a gyereknek, független attól, hogy hány éves, pl vigyáznak az unokákra, pénzbelileg, vagy ahogy tudnak. Persze ez nem azt jelenti, hogy a felnőtt gyerekeket pumpolni kell pénzzel, de az normális, ha a szülő segít a "gyereknek", ha szüksége van rá, és megtehetik. az én szüleim pl. zöldséggel látnak el, amit ők termelnek, és roppant hálás vagyok érte.

25/N, saját háztartással

2019. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2019. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
7es, mire lennék irigy? Arra hogy én simán keresek annyit hogy eltartsam magam nem szorulok a szüleim pénzére, míg a kérdezőt 28 évesen is pénzelni kell? Nekem ez gáz, én nem jönnék össze ilyen nővel.
2019. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!