Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám arra hivatkozva iszik...

Anyám arra hivatkozva iszik rendszeresen, hogy nem lehet másképp elviselni a hülye melót?

Figyelt kérdés
Én megértem tényleg, hogy szar, meg már csak 2 éve van vissza a nyugdíjig, de ez szerintem akkor sem egészséges. Nem az, hogy részegre issza magát, de mindennap kb fél üveg bor, vagy két sör vagy "pár korty" (üvegből issza) vmi erősebb.
2019. okt. 25. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Keress neki valami más boldogságforrást, pótcselekvést az ivás helyett.


Egyébként megértem, nagyon nehéz a mai helyzet melófronton!

2019. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Alkoholista. Valami indok mindig lesz, ha elmegy nyugdíjba, akkor majd azért iszik, mert unatkozik vagy kevés a pénz.
2019. okt. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ő választotta azt a melót, nem kell rinyálni, hogy sz.r, el lehetett volna menni már régen és keresni kellett volna egy újat. Az ivással nem lesz jobb a helyzete. Jó lenne, ha szembesítenéd vele, hogy nagyon rossz dolgot csinál, és így egyenes út visz csak az alkoholizmushoz. Plusz ilyen példát akar mutatni a gyerekének?

Szánalmas az ilyen ember. A fejét kell rendbe tenni.

2019. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már én is felnőtt vagyok, csak aggódom érte. Rossz gyerekkorra is rendszeresen hivatkozik.

A showder klubot nézi mindig. Az boldogságforrás.

segítek itthon, mindent, amit kér, hogy legyen ideje eleget pihenni.

2019. okt. 25. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

"Rossz gyerekkorra is rendszeresen hivatkozik."


Jaj, hagyjuk már, egy közel 60 éves nő ne takarózzon már a gyerekkorával, mert ez egyre szánalmasabb csak.

Mozduljatok ki ketten valahova, moziba, színházba, kirándulni..stb.

2019. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Igazat adok az egyik válaszolónak, nyugdíj alatt is lesz ok az ivásra. Ilyenek az alkoholisták. De mivel kérdést nem tettél fel, nem tudok mire válaszolni érdemben.
2019. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%

Én speckó úgy gondolom, hogy mindennek van valami oka. Anyud -feltételezem- nem csak azért iszik, mert szomjas, ha érted, mire gondolok. Valami bánthatja, vagy egyszerűen csak el van keseredve ténylegesen a munkája miatt (bár az én Anyum is meg van áldva munkaügyileg nehézségekkel, és butábbnál butább emberekkel, de nem iszik egyáltalán).


Nyilván az lehet a legjobb tanács, hogy forduljatok olyan emberhez, aki anyud problémájához mérten tud segítséget nyújtani, legyen szó bárkiről is (aki orvos). Ez nem ciki, ez nem bűn, ez nem egy szánni való dolog. Anyudnak egyszerűen szüksége van a segítségre, de ami még fontosabb; be kell látnia, hogy ebből a tekintetből Ő most egy kicsit "gyengélkedik". Ha ezt nem látja be, kurv... mármint baromira semmit nem fog segíteni semmi.

2019. okt. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!