Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért beszélnek így velem a...

Miért beszélnek így velem a szüleim? Miért én tehetek mindenről?

Figyelt kérdés

21/F


Egész héten nem vagyok otthon, nincs mikor beszélni a szüleimmel, a testvéremmel, és mikor hétvégén otthon vagyok, azt kérdi tőlem a testvérem: “Meg se kérdezed hogy hogy vagyok? Nem is tudod mi van velem”. Mondom nem tudok semmiről. Aztán hogy ne üljek az ő helyére (ebédeltünk), és elkezd sírni. Máma felkultivátoroztam az egész kertet, és akkor is én vagyok a legnagyobb hülye.

Hogy hogy beszélek otthon. Szépen beszélek. Anyukámnak vannak egészségügyi problémái, és én rajtam csap ki a balhé, mintha én tudom mi baja van. Aztán a testvéremnek valami baja van, de én ezt honnan tudtam volna hogy mi baja van, hisz egész héten nem láttam őt, mégis honnan tudhattam volna, hogy mi baja van. Náthás, torka fáj. Mintha én tehetnék róla.

Én se érzem jól magam, de azért nem robbanok ki másokra. Senkiről nem tudok semmit, nem mondanak semmit, aztán csak azt mondják hogy ez a bajuk még ez. És én ezt honnan tudtam volna? Anyukám is azt mondja, hogy nem porszívózom fel a szobám. Keveset csináltam? Még meg se dicsért, hogy felkultivátoroztam az egész kertet. Nem kell tőle semmi, úgyis lecseszés lesz a vége, szóval.

Nincs kire számítanom, nagyon nehéz. Se barátok, se barátnő senki. Nem kaptam szüleimtől biztató szavakat, és máig se kapok. Depressziós is vagyok, mert magamban vagyok zárkózva, nincs kivel elbeszélgetni. Ideges vagyok nagyon. Utálom ha valakinek valami baja van és megkérdezem tőle mi baja van mintha én tehetnék ezért, és hogy hogy beszélek velük. Nemegyszer anyukám azt mondta, hogy menyjek el hazulról, ne rontsam itt a levegőt. Nem bántok senkit, csak ők mindig belém gázolnak a lelkembe.


Miért én vagyok a fekete Bárány? Önbizalomhiányban is szenvedem.


2019. okt. 26. 14:09
1 2
 1/16 anonim válasza:
42%
Költözz el. Jót fog tenni.
2019. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyedül? Tudod mennyi pénzbe ez bele jönne? Ha lenne barátnőm az más lenne. De így egyedül? Meg nem éri.
2019. okt. 26. 14:24
 3/16 anonim válasza:
97%

Igen, tudom.

Nos, akkor viseld el a családod.

2019. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Már megint te kamuzol? A szánalmas fogalmazásod lebuktat ám...
2019. okt. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Négyes, azt hinnéd hogy ez a napi gonosz szülős kérdés, de nem, ez igazi. Megismerem, évente egyszer panaszkodik ugyanerre, régen felhasználónévvel írta ki. Valami vidéki fiú, és ő tényleg ilyen.. speciális. Ha engem kérdezel, ma ő az egyetlen valódi ebben a kategóriában.
2019. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miért kamuznék szerintetek?
2019. okt. 26. 16:46
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy nem teszed, nyugi. Minden rendben van. Segíteni nem tudunk, de tudjuk, hogy nem kamuzol.
2019. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miért nem tudtok segíteni?
2019. okt. 26. 16:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elköltözni akkor miért itt panaszkodsz?
2019. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudjatok, de szerintetek ez olyan könnyen megy, hogy költözzek el? Tík ezt nagyon egyszerűen gondoljátok. És a legrosszabb az egészben pedig az, hogy azt mondjátok nekem, hogy én kamuzok, hülyét csinálok itt. Miért csinálnám ezt? Tény, és való, hogy hasonló családi problémákkal zaklatlak benneteket, de kitől kérjek segítséget ha nem tőletek? Legyetek az én helyemben.
2019. okt. 26. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!