Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet másként viszonyulni...

Hogy lehet másként viszonyulni 2 gyerekhez?

Figyelt kérdés

Nekem nincs még gyermekem, de a páromnak van kettő, az egyik nagyobb 8 éves, a másik még 1 éves sincs. Kulon notol vannak

Mi nem rég jottunk ossze, a kisebb gyereket nem akarta csak becsuszott de nekem furcsa, hogy az egyik gyerekhez ragaszkodik, a másik meg totál nem érdekli.

Nálunk is szóba jott a gyerekvallalas jovobeli tervkent, de így nem tudom mit higyjek róla, mert az egyikkel jó apa, a másik story meg olyan ami elég durva és mi van ha velem is ez lesz a sorsa?! Ha ot kerdezgetem,nem szivesen beszel rola. Csak azt hajtogatja, hogy megromlott a viszony és azert jott a masik gyerek szuletese elott mert nem akart ebben resztvenni. Félek velem is elofordulhat ez :(


2019. okt. 27. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor nincs miről beszélni. Nem apa az ilyen.
2019. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Te meg ezek után gondolkodsz? Egy ilyen emberrel meg köszönő viszonyban sem lennék. Nem nem indok, hogy a másik gyereket mennyire szereti.


DE ha vele maradsz megerdemled, ahogy alakulnak a dolgok.



🤦‍♀️🤦‍♀️

2019. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Halgass a zsigeri megérzésedre!
2019. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Minden nőtől egy gyerek. LOL Ezek után ki tudja hányan fognak majd kopogtatni az ajtótokon hogy hahó itt is van tőle egy gyerek, kéne a tartásdíj
2019. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Savlekotő ***** válasza:
79%

az egyik nagyobb 8 éves, a másik még 1 éves sincs. Kulon notol vannak

1 éves a pici és már le is lépett a nőtől,az szép biztos komoly kapcsi lehetett,ja meg még hány van neki talonban amerre járt kefélt akadhat ott még pár gyerek,mielőtt téged is felcsinál is elszelel,rúgd ki a francba.. Maghintő, két lábon járó spermabank...

2019. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%

Hallgass a megérzésedre, igen, veled is előfordulhat.

Én már láttam olyat, hogy a nőhöz, a gyerek anyjàhoz való ragaszkodás meghatározta a gyerekkel való kapcsolatát az apának. A hatalmas szerelemtől vagy stabil kapcsolatból született gyerekhez jobban ragaszkodott.

2019. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
Tipli.Bár azt se értem hogy lehet összejönni ilyen emberrel,amikor még épp hogy megszületik a gyerek,de már mással kavar a fac.
2019. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem rég vagytok együtt, miért kell már gyereket vállalni? Pár év múlva esetleg.
2019. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Tuti nem szülnék 3. asszonyként 3. gyereket egy csávónak... Még ha ő lenne maga a Mikulás is...
2019. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Tuti nem szülnék gyereket egy ilyen embernek, de nem is maradnék vele. De ha neked ez kell...
2019. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!