Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki azt mondja...

Van itt olyan aki azt mondja h a szeretet a legfontosabb?

Figyelt kérdés

#Dzeretet
2019. okt. 30. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nálam igencsak az elsők között van
2019. okt. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Aki a segélyre szül, az mind így gondolja. De a szeretet nem ad enni, nem vesz ruhát, nem fizeti ki a futessszamlat
2019. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez igaz, de hiába eteti valaki a gyerekét lazaccal meg kaviárral, veszi meg neki a márkás cuccokat, kütyüket ha nem kap szeretetet. És általában az ilyen családokban nincs idejük a szülőknek a gyerekre a nagy pénzhajszolás mellett. Szóval igen, a szeretet nagyon fontos, inkább kevesebb legyen az anyagiakban, mint hogy szeretet nélkül nőjön fel egy gyerek.
2019. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Szeretet nélkül felnő, élelmiszer nélkül nem, utolsó.


De az, hogy nem a szeretet az első nem jelenti azt, hogy nincs is és azt sem, higy lazac meg kaviár van és közben rideg szülők

2019. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
#4 nem értem, hogy ilyen szélsőséges gondolatokkal hogy akarsz ilyen mély érzésekről beszélgetni. Nem zárja ám ki a kettő egymást. Sok embert például a mások iránt érzett szeretete motiválja, például engem is. Nem csak a fillérbszásból áll a világ :)
2019. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

5!


A 3. kommentre reagáltam.

2019. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeretettel lehet törődni a gyerekkel.. Megadhatsz neki mindent, de minden gyereknek a legfontosabb a szeretet.. Mivel nekem 7 éves korom óta nincsenek szüleim, elsőkézből tudom milyen amikor nincs szülői szeretet, csak enni inni, ruha stb.. Egy anyai apai ölelésnék nincs jobb a világon.. Bár akinek vannak szülei azoknak általában és tisztelet a kivételnek azoknak ez természetes... De nem az.
2019. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azok kűldhetnékek pénz :D mert rájöttem más nem számít...
2019. okt. 30. 15:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak pénz kell ha nem szeret seni azse zavar de amit szeretet címén kaptam inkább a halál
2019. okt. 30. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!