Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miatt sürgösen...

Az anyám miatt sürgösen költöznöm kell 30 km-t. Megèri szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az anyámmal nagyon súlyos kapcsolatunk van.Elvált a nevelőapámtól,és rajtam tölti ki a dühét.Hazajövök a suliból ès a feszültségtől levegőt se tudok venni...na meg a cigiszag.Mondtam hogy ne szívja,erre meg az a válasza hogy "leszarlak".Mostanàban nem is törődik velem,az ètelt is èn készítem magamnak.Sokat ordít velem és annyira megszorított egyszer,hogy a körmei a bőrömbe mélyedtek,ès vèrzett is.Mamáékhoz költöznék,de ők a sulitól 30 km-re laknak.Anyám mellett nem bírom ki,az osztályfőnököm is meglátogatott.hogy segítsen nekem,de semmit sem ért.szerintetek mit csináljak?

2019. okt. 30. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Költözz el.
2019. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Költözz. 30 km nem a világvége. Ha van közlekedés
2019. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Ácsi! Hány éves vagy? 18 alatt, ha akar, hazavitethet, akár rendőrrel.
2019. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Koltozz el mindenkepp!!
2019. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Megéri, nyugodtabb leszel. Már ha a nagyszüleid normálisak.
2019. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én költöznék a helyedben. Fontosabb hogy nyugodt körülmények közt élj mint az hogy közelebb legyél a sulihoz.
2019. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon bátor vagy, hogy ez eszedbe jutott, és szeretnéd is megtenni! Mindenképp költözz el.


Anyámmal nekem is katasztrofális volt a viszonyunk, ahogy leérettségiztem, rögtön munkát kerestem, és albêrletbe menekültem a mindennapos elmebetegség elől. És a legérdekesebb, hogy anyámmal 2-3 év múlva rendeződött a viszonyunk, komolyan tudott már venni, mert eltartottam magam.

2019. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 18-at költözz.De ha nem és a beleegyezése nélkül költözöl,ahogyan az egyik válaszoló irta,rendőrrel hazavitethet.
2019. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én elsőre nem a költözést választanám. Ha nem rég váltak el,neki még friss a seb. Az okát valószínű tudod is. Én inkább ezekben a nehéz időkben inkább támogatnám lelkileg. Az,hogy így viselkedik,arra utal,hogy nagyon megviselte a válás. Inkább beszélgess vele sokat,hogy lássa,van élet ezek után is.

Tudom,most legtöbben azt gondolják,hogy ez nem a gyerek dolga,meg az anya ne a gyerekem töltse ki a dühét,de neki most pont arra lenne szüksége,hogy valaki mellette álljon.

2019. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es, megválaszoltad a saját hibás felvetésedet: Nem a gyerek dolga! A szülő dolga, hogy a gyerekével emberhez méltóan bánjon, nem a gyerek dolga, hogy a kétszer elvált brutális anyja lelki támasza legyen! A gyerek elhanyagolására és bántalmazására semmilyen mentő körülmény nincs. És kérdező, esze ágában nem lesz hazavitetni, örül, ha nem vagy vele!
2019. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!