Miért utal az anyám?

Figyelt kérdés

Amiota a testvérem meg született(6eve) én teljesen senki lettem a szemébe folyamatosan beszélésik kiabál velem és volt higy átkozott is hogy háljak meg még sorolhatnam. A testvéremről tudni kell higy beteg betegen született meg is ertem de nem kell 1 percenként figyelni rá már óvodás is és el van egyedül tölthetne egy kis időt velem is de nem teszi inkább kiabál el mond mindenek és van hogy meg is üt. Egy veszekedés során hozzá vágtam hogy ezzel amit csinàl tönkre teszi az életem és még neki alt feljebb

Pl.mai sztori enni akartam a 6 evés tesóm ki vette a kezemből a kaját és meg ette most komolyan ti hogy cselekedtetek volna? Én mérges lettem érre utána a testvérem neki alt ütögetni és akkor én voltam a hibás mer mindent én csinálok ő el megy innen meg minden. Miért csinálja ezt?


2019. okt. 31. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Mit utal, pénzt?
2019. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Napi kamu.
2019. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Feszült szegény, mert mindkét gyereke enyhén fogyatékos...
2019. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert fogyatékos vagy, és írni sem tudsz. Hajad is milyen?
2019. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cool story bro 👌
2019. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!