Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alul a sztori. Kérdések :hogy...

Alul a sztori. Kérdések :hogy győzöm meg? Hogy kaphatom? Hogy mondja el?

Figyelt kérdés
Anya meglepit szeretne karácsonyra. Annyit elmondott, hogy társast kap az egész család. De én nem szeretnék. Kérdeztem azt is, hogy milyen, hogy mennyibe kerül, de válasz nem jött. Mondtam neki hogy nem kell. Mert én mást szeretnék. Van egy pár társas, de azzal se játszunk.

#kapás #azt fogom
2019. nov. 1. 22:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%

Szerintem édesanyádnak nem lehet sok pénze azért akkar közös ajándékot ne bántsd meg örülj annak amit kapsz ! Én gyerekkoromban semmit sem kaptam soha egy karácsonyra se mi megőrültünk volna egy társasért

22F (előre is boldog karácsonyt)

2019. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Az elsőnek igaza van. Nem biztos hogy olyan anyagi helyzetben van ahogy azt te képzeled.
2019. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy átvitt értelemben mondta a társasjátékot: szóval valami olyasmi, amit közösen fogtok használni, közös örömötök lesz. Ez lehet pl. egy kerti úszómedence is, de akár egy közös utazás is.
2019. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

“ Hogy mondja el?”

Ki? Mit? Kinek?

2019. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha meglepit akar, akkor miért mondaná meg, hogy mi az, pláne azt, hogy mennyibe kerül. Utóbbira ráadásul elég bunkóság is rákérdezni.

A kérdéseidnek nincs értelme:

Miről akarod meggyőzni? Mit szeretnél kapni? Ki mondjon le mit ls kinek?

2019. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
14 éves a gyerekünk. Idén mi is "csak" egy társast veszünk. Dixit a neve. Sajnos a feleségem lebetegedett, a kezelése és a gyógyszerek havi 80000 forintba kerülnek. A tartalékunk lassan elfogy, így meg kell gondolni minden forintot. Hála Istennek a mi fiúnk örül a társasoknak is, mert hétvégente mindig játszunk közösen.
2019. nov. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
De lehet azért akar társast, hogy egy kicsit újra összehozza a családot.
2019. nov. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon bunkó viselkedés a karácsonyi ajándékról alkudozni. Nem illik kiforszírozni, hogy azt kapjál, amit előre elképzeltél, vagy kunyerálni, hogy mégis mást kapjál, mint amit szeretne adni az ajándékozó. És a karácsonyi ajándék árát firtatni szintén nagyon bunkó dolog. Én az édesanyád helyében illemtan-könyvet ajándékoznék Neked. :)
2019. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Én társast sem adnék. Iszonyú csalódott lennék, ha a gyerekem már 2 hónapra előre azon pörögne, hogy nem tetszik neki a leendő karácsonyi ajándéka. A szándék a lényeg.

Tudom, hogy minden embernek a maga baja a legnagyobb, de például vannak akik egyedül töltik az ünnepet, a szeretteik nélkül. Te meg egy társason nyavalyogsz?

2019. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

#6 A Dixit szuper társas, 20 évesen is imádtam játszani vele.


Kérdező, ne legyél ilyen prasnya. Örülj neki, hogy egyáltalán kapsz valamit. Mi tavaly húgommal (én 23, ő 17) a Kutyavilág társast kértük karácsonyra. Azóta is jókat játszunk vele, főleg ha unokatesók jönnek hozzánk. A társasok többsége nincs felső korhatárhoz kötve.

2019. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!