Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg anyának,...

Hogy mondjam meg anyának, hogy szeretnék egy orrpiercinget? 17l

Figyelt kérdés
A plusz fülbevalókat is ellenezte, de arról nehezen sikerült meggyőzni. Szerintetek ezt hogy mondjam meg neki? És hogy győzzem meg? 17l
2019. nov. 2. 10:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
29%

Na, de miért szeretnél ilyen rondaságot az orrodba?


Ecseteld neki, hogy milyen előnyökkel jár, miért akarod ennyire és győzd meg arról, hogy nem marad lyukas az orrod, ha esetleg később eltávolítod, mert mondjuk kevés normális munkahely tűri az ilyesmi viselését....

2019. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Várd meg amíg 18 leszel és akkor szúrasd ki

Amúgy mostmár pont nem érdekel senkit egy munkahelyen hogy van piercinged vagy nincs.

2019. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan győzd meg, pillanat, mindjárt kikeresem a varázskönyvemből az anya-orrpiercing-meggyőző biztos, kétszáz éves módszert.
2019. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát igazából évek óta gondolok arra, hogy szeretnék. Illetve szerintem nem oldja meg a problémát, hogy 18 évesen majd szó nélkül megcsinálom. Attól még ugyanúgy otthon lakom, és nem szeretném tovább rontani az így sem túl jó kapcsolatot anyámmal
2019. nov. 2. 10:54
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Azt kellene eldöntened, hogy mi a fontosabb a számodra:


az orrszúratás vagy anyukád ?


Mert ha fontosabb az édesanyád, akkor nem éri meg egy orrpiercing miatt tönkretenni a családi békét és túráztatni anyád idegeit.


Én inkább elengedném ezt az ötletet és majd felnőttként, ha külön élsz és saját magad eltartod, akkor azt csinálsz, amit akarsz!

2019. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem mondd el neki, hogy már évek óta gondolkodsz rajta, és szeretnél egyet a közeljövőben. Ezután hagyd, hogy eméssze egy kicsit, és egy kicsit "hagyd őt békén". Aztán egy idő után újra felhozod. Meg gondolom ellenezni fogja az orrpiercinget is, ha a plusz fülbevalókat is ellenezte, de akkor esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért. Szóval szerintem ne az legyen, hogy most rögtön elkezded győzködni őt arról, hogy te most akarod ezt az orrpiercinget, hanem hogy az elkövetkezendő pár hónapban. Hogy lássa, hogy nem csak egy fellángolás.
2019. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék neki, hogy ilyet akarsz, legalább biztosan nem fogod a földet túrni az orroddal. (A disznóknál ezért van orrkarika.)
2019. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Mondd neki, hogy azért akarsz most, mert nem dolgozó nőként vagy nyugdíjasként szeretnéd kiélni ezt a vágyadat. Nekem így engedték meg a színes hajat anno, 17 éves koromra meg is untam.
2019. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
18%

Butaság ilyet csináltatnod, mert csúnya heg marad utána

Lehet venni egy páezerért 200 db kis Cirkónium-dioxid követ (ami a gyémántot helyettesíi bizsukban), ezt lehet ragasztani bőrhöz, úgy hogy leszedéskor egy minimálisan sérti csak a legfelső hámréteget, azaz nem hagy maradandó nyomot, egy ilyen is simán fent van hetekig.

[link]

2019. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
11%
Mutass neki képeket olyanakról akiken szerinted szép. Próbáld megértetni vele, hogy manapság már nem kerülsz hátrányba miatta sehol.
2019. nov. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!