Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El akarok menni otthonról....

El akarok menni otthonról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. A szüleimmel lakom együtt de már nem bírok velük. Minden nap megy a vita es a veszekedés. Mindig meg mondják hogy mit tegyek meg mit ne. Irányítani akarjak az életemet. Anyám állandóan irányítgat apám meg leszid ha nem azt teszem amit mond. Lassan úgy érzem hogy semmi magán életem és önnállóságom sincs. Elszedtek mellőlem mindenkit barátaim sincsenek. Nincs rendes munkám alkalmi melon vagyok heti kétszer. Nem mehetek bulizni kikapcsolódni meg sehova sem. Dolgozni is úgy megyek hogy be kell számolnom róla hogy holvatam stb. Munka után rögtön haza kell mennem.

Van egy barátom együtt vagyunk már 2 éve nem nagyon tudunk talalkozni havi egyszer kétszer azt is úgy hogy ha azt mondom hogy dolgozni megyek. Persze nem tudnak róla. Nagy balhé lenne belőle. Meg persze féltem is tőlük. Nem akarom hogy őt is elszedjék tőlem. Gondolkodtam hogy elszököm hozzá de félek hogy hamar megtalálnak vagy hivják a rendőrséget. Nem lakik messze a várostól kb 20 km-re vidéken. Már próbáltam velük beszélgetni hogy mit szeretnék de ők egyből felkapták a vizet. Egyáltalán nem tudok velük szót érteni. Depressziós vagyok már lassan egy éve állandó stresszesek a minden napjaim. Nem tudom hogy mit tegyek.



2019. nov. 2. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

22 éves vagy, már azt csinálsz, amit akarsz.

Kissé degenerált szüleid vannak, már bocs, lehet, érdemes lenne felnyitni a szemüket egy súlyosabb cselekedettel.....

Vagyis nyugodtan menj el a párodhoz, szerintem.

Akár szó nélkül.

Ha ennyire irányítani akarnak, akkor megőrülnének nélküled. Vagyis lenne visszaút, de legalább belátnák, hogy nem jó, amit művelnek Veled.

2019. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
22 évesen már nem foglalkozik veled a rendőrség, oda mész, ahova akarsz. Viszont ha nincs munkád akkor a barátod fog eltartani, vagy hogyan tervezed? Neki van munkája legalább, saját lakása, vagy a szüleivel lakik ő is?
2019. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem vetted észre, hogy időközben nagykorú lettél, és a rendőrség nem vihet haza? És hogy mit tegyél? Ha kellesz a barátodnak, és elfogadja, hogy veled éljen, költözz hozzá. Ha nem fogad be, akkor legalább megtudtad, hogy nem szeret.
2019. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7%
Évek óta ezt kérdezgeted heti szinten, unalmas vagy. Az egyetemre még behajtanak, jelentenek a szomszédok, hogy hol láttak?
2019. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha akarsz, akkor menj.
2019. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Most már találj ki új sztorit, ez unalmas.
2019. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!