Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt olyan férfiak,...

Vannak itt olyan férfiak, akik naponta beszélnek az anyukájukkal?

Figyelt kérdés

Kaptatok erre negatív megjegyzést?

Akinek nagyon rossz a kapcsolata a szüleivel az ne írja ott nyilván nincs ilyen.



2019. nov. 2. 17:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
72%
Felnőtt embereknél, legyenek férfiak vagy nők, ez normális, bevett szokás.Aki negatív megjegyzést tesz rá az fogyatékos és tuti 13-17 éves.
2019. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom naponta hívja fel az anyukáját, ahogy én is a sajátomat. Nálunk ez normális. Negatív megjegyzéseket nem kaptunk még ezzel kapcsolatban.
2019. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
90%
Én is naponta beszélek anyuval és abszolút nem érdekel ha ez nem tetszik valakinek.
2019. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Anyám 2naponta biztos,hogy ír sms-t van,hogy naponta.Hívni csak ha SOS dolog.Érezzem magam (Férfi vagyok) anya kisfiának a párom előtt?Hívni kettőnket szokott(nincs egyedül nem magányos).Fontosak,örülök ha tudom:jól vannak.De nem akarom,hogy lerombolja az önálló férfi képet. Külön élünk.
2019. nov. 2. 18:06
 5/70 anonim ***** válasza:
71%
En orulnek neki ha hivna engem :-'(
2019. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
71%
Az önálló férfiaknak is van anyukájuk. És egy igazi férfi tiszteli a nőket, pláne az anyukáját. Az romboló ha egy "férfi" tiszteletlen az anyjával.
2019. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
64%

Exem naponta beszélt anyjával, és heti 5-6- szor kb át is ment hozzá (3 percnyire lakott). Engem nagyon idegesített. Ha elmentünk kirándulni, akkor is napi 2-3-szor beszélt vele. De ő anyuci pici fia volt.


Én 23 éves nőként 2 naponta beszélek telefonon anyuékkal, de ők több mint 100 km-re laknak és havonta 1-szer megyek hozzájuk.

2019. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:
Ha naponta kb 2 percnyit sms vagy telefon beszélek vele,de nem visszük magunkkal ha programunk van,nem számolok el semmiről,a kapcsolatom nem teregetem ki neki,+hetente látom anyámékat.(Barátnőm is néha elkísér) Akkor én gáz vagyok?
2019. nov. 2. 18:29
 9/70 anonim ***** válasza:
78%
Én nem szoktam, csak kb hetente, mert nem szeretem a semmilyen telefonbeszélgetéseket, amikor kb senki nem mond semmit, ami a másikat tényleg érdekli, csak egymás hangját hallgatják. Egyébként nem vagyunk rossz viszonyban, csak tényleg nem szeretem az ilyen "és mit ebédeltél ma?", "mi újság a munkahelyen?", "mit vásároltál?" beszélgetéseket. Egyszerűen egy átlagos hétköznapon nem történik semmi olyan, amit érdemes megosztani bárkivel, beleértve a szülőket is. Ha együtt laknánk akkor sem beszélnénk ilyenekről, akkort telefonon miért kéne?
2019. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:
3-as Te is pasi vagy?
2019. nov. 2. 18:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!