Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők titeket ez zavarna-e?

Szülők titeket ez zavarna-e?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó. 25 éves, nagyon komoly, felelősségteljes lány. Tegnap hozta el bemutatni a barátját. Ő az első akit bemutat nekünk, eddig csak kettő fiú volt, pár hetes kapcsolat kistiniként, azóta senki.

A fiú 8 évvel idősebb a lányomnál és már van egy gyereke egy előző kapcsolatából.

Joggal zavar ez? Szülőtársaim titeket is zavarna?


2019. nov. 3. 18:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%

Én ebben a világon semmi rosszat vagy zavarót nem látok.. nem egyedi eset, semmi baj nincs ezzel szerintem..

mi zavar pontosan? A gyerek?

2019. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%

A lánnyal vagyok egy idős, ha felelősségteljes csak nem hozott akkora rossz döntést. Elmondtad a számbeli nyers tényeket, ezenkívül milyen a férfi? Ez a nagyon nem mindegy.

Intelligens, tisztességes, tartja a kapcsolatot a gyerekkel, jól bánik vele?


Joggal zavar? Jogod van azt gondolni amit akarsz. A korkülönbség nem hatalmas, a gyerek ténye nem tragédia, a lányod pedig egy elmondásod alapján értelmes felnőtt nő.

2019. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%

Már mi zavar? Hogy 8 évvel idősebb vagy hogy gyereke van?

A lányod döntése kell legyen. Ha neki jó, együttmaradnak, ha később úgy dönt, hogy nem jön be neki hogy időnként együtt kell lennie egy nem saját gyerekkel akkor majd szakítanak. Nem kell ezt túlgondolni, legalább tudja előre ellenőrizni, hogy milyen a jelölt apaszerepben.

2019. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
16%

Engem zavarna

Ezért sem lesz gyerekem

2019. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
46%

Egyidős vagyok 3 hét mulva a lányoddal (november 22-én töltöm a 25-öt). 😊 az én páromnak is van gyereke, már 7 éves, a barátom kerek 10 évvel idősebb tőlem, 35 éves. Rúgjam ki azért,mert gyereke van?


Inkább szülök Neki még egyet, a kisfiának egyébként nagy vágya egy kistesó 😊

2019. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem zavarna. Mi zavaró van benne?
2019. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Savlekotő ***** válasza:
28%
Nem szólhatsz bele,de véleményed az lehet,mi időnkbe nem volt még divat ez a mai mozaikozunk és 4 évente mozaikot cserélünk,a gyerek általában nem jó ómen,előbb utóbb kiütközik veszekedésnél h nem is tied ne neveld ne szólj bele kavarás stb,ha jön a közös jön a fúrás is,ex anyu is bekavarhat,macera macera hátán,senki nem tudja őszintén szeretni a másét,az ritka ember.....
2019. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem zavarna.

Ez a korkülönbség nem olyan nagy ebben a korban, hogy aggódni kelljen miatta.

Hogy van már gyereke, abból még lesznek kellemetlenségek, de ha szeretik egymást, ez is bele kell, hogy férjen - mindenesetre ezzel nem kell foglalkoznod.

2019. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
69%
Legalább a lányod tudja, mire számíthat, ha majd Tőle lesz gyereke.
2019. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

Elolvasva a kérdésed, először nekem is az jutott eszembe, hogy ha nem mondanám is, lehet, hogy zavarna a szívem mélyén. Láttam már olyan párokat, ahol később nem tudtak közös nevezőre jutni a te gyereked, én gyerekem, mi gyerekünk témában. És valóban, ennek tetejére még az ex is része lesz az életüknek.

De...gondolj bele, a lányod szül valakinek, aki később elhagyja. Ne találjon új párt magának csak azért, mert van már gyereke? Ez igazságtalan lenne az élettől.

2019. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!