Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet anyának megtanítani...

Hogy lehet anyának megtanítani a kopogást?

Figyelt kérdés
Anya szabadon ki-be járkál a szobámba, óránként-félóránként őrjáratot tart vagy unalomból kinyitja az ablakomat, kivisz tiszta ruhákat mosni vagy kitalál valami alibit, hogy bejöjjön legalább óránként, és már ténylegesen elegem van ebből. Éjszaka is teljesen véletlen időpontokban be tud nyitni benézni vagy üvöltözni velem, ha éjfélkor vagy az éjjel folyamán pl még fentvagyok és ő benyit, szívroham jön rám és rámüvölt szó szerint: "FEKÜDJ!" és becsapja az ajtót. Ha esetleg ebben az időpontban aludnék, akkor is kirántja az ajtóm a helyéről mint a dúvad és üvölt, hogy aludjak, amikor alszom és szívrohamra kelek. Maszturbálni sem tudok nyugodtan, félig nyitott ajtónál kell mert ha hallom, hogy közeledik mert már megint felkelt álmából, akkor azonnal abba kell hagynom. Amikor becsiccsentésig issza magát, akkor meg még agresszívabb, vagy ha nagyon fáradt, akkor is ki-be járkál, mint a bolondgomba. Harmónikaajtóm van, ilyen mágneses, zárni sehogy nem tudom, torlaszolni nem tudom. Hétvégén 8-kor már bejön, felhúzza a redőnyt és rámordít, hogy lusta disznó kelj, kiég a szemem a napfénytől, mert az ágyam az ablak alatt van. vacsorámat is inkább behozza nekem minthogy kiszólítson, hogy kész a kaja, mert akkor ingyenes bejárás neki és tud 10 percenként csekkolni, hogy megettem-e a vacsorát, viheti-e a mosatlant. Beszéltem vele erről töbször, de nem hatja meg, egyik fülén be másikon ki. Ignorálja vagy csak annyit mond mert megteheti. Költözni majd egyetem után szeretnék csak, 3 év múlva, addig gyűjtögetem a pénzt diákmunkából, mert albit nem tudnék kivenni és fenntartani 2 napi melóból. Koli az förtelmes, voltam ott egy évet, pöcegödör. Mit tudok ez ellen tenni? Megtusom neki tanítani a kopogást?

2019. nov. 5. 21:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
20 éves fiú, kimaradt, bár egyetemből kb ez jön le.
2019. nov. 5. 21:46
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem kopogj ordits ra egy nagyot. Hatha megtanulja egyszer.
2019. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ordítottam már rá, de hát nem értem vele sokat, akkor örül, hogy veszekedünk és engem tud idegesíteni vele. Amúgy ő ilyen energiavámpír, a veszekedés és balhé élteti, utálja ha normális emberek módjára akarunk élni, ezért az otthonunk, mondhatni egy háborúmező, csak veszekedve, emelt hanggal pumpáljuk fel a másik agyát.
2019. nov. 5. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Durba, hogy ennyire kontroll alatt akar tartani mindent.

Kezdd el te is ezt csinálni vele, hátha rájön... Ha már a beszélgetés nem hatja meg.

2019. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem tudod neki megtanitani. Sajnos amig az o haza az az o vara. Az o szabalyai. Annyit tehetsz, ha ennyire ismered a szokasait akkor azokhoz alkalmazkodsz. Fekudj le te is idoben kelj hamarabb. Persze ha sokat kell taulnod nem tudom hogy tudnad ezt megoldani. Esetleg rokon? Vizsgaidoszakban? Ahova felkelsz at tudsz menni napkozben mondjuk este nem tul kesoig tanulni bevonulva egy szobaba ahova senki nem megy utanad es este meg hazamesz aludni. Vagy a koliba a tanuloszobaba..ugys ott lehet haszns i fokat gyujteni.


Ha a koli ennel is rosszabb akkor sajnos el kell viselned ezt. Amugy szerintem ne kajalj a szobadban. .indegy mit akar anyad menj ki enni. Kesobb majd itt fog irkalni hogy meg a tanyerod se vagy kepes kivinni:-).

2019. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Te kopogsz amikor az ö szobájába mész?????????? (Hány éves korod ota?
2019. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha eddig nem tanulta meg, akkor már késő...

"Ha esetleg ebben az időpontban aludnék, akkor is kirántja az ajtóm a helyéről mint a dúvad és üvölt, hogy aludjak, amikor alszom és szívrohamra kelek."

Ez engem nagyon motiválna, hogy legalább egy obiig eljussak, és beszerezzek valami zárható, beltéri ajtót, hogy felszereljem, vagy felszereltessem. Ezt megoldható a kétnapi melóból is. Addig is: átrendezném a szobát, hogy az ágyam ne az ablak alatt legyen, hogy legalább a szemem ne égjen ki a napfénytől. A tanulást meg átszervezném könyvtárba, és csak annyit lennék otthon, amennyit muszáj.

2019. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én nem járok be a szobájába, mert ő a szobájába csak aludni és tv-zni jár be, de ezeket is nyitott ajtónál (nincs is ajtója, nem szeretletett fel amióta ideköltöztünk) végzi, hogy mindent halljon, éjszaka, ha kimegyek wc-re vagy lehúzom a wc-t, simán felkel rá és üvolt egyet a szobájából, hogy "kusslegyenmár, aludni próbálok", de amúgy egész nap a konyhában van és főz, veszekszik húgommal, veszekszik velem. Ha este elalszik, nem lehet kijárni a szobámból, mert a padló minimális ropogására felriad és megkeseríti az éjszakám. Szóval nem tudok bejárkálni hozzá, nem hatja meg napközben.

Rokonok a világvégén laknak (200 km), nem tudok odamenni.

Rendben, kiviszem akkor a kaját, mindenféleképpen kint eszem meg. Az ágyamat necces átrendezni, mert alig férek el a szobámban, épphogy elfér az ágyam és íróasztalom, mert minden cucc, amit a régi házból hoztunk és nem pakoltunk még ki a nyári költözésünk óta, az mind nálam van dobozokba, zacskókba, tele törékeny dolgokkal, így is kicsi a szobám, így meg főleg. De valamit megpróbálok. Tanulni az a baj, hogy alig tanultam ebbena félévben, mert energiám sok százalékát felemészti anyámmal való veszekedés, és el is megy a kedvem az egésztől, félek, hogy a sok egyes zh miatt kirúgnak az egyetemről. Anyát mondjuk ez nem hatja meg. Igen, koli még ennél is rosszabb volt. Alkohol fellegvár, minden éjszaka reggelig buli, élni nem hagyása a másiknak, folytonos szivatások sorozata, akkor költztem ki amikor behoztak egy rendőri sokkolót és szétráztak vele. ott gurult el a gyógyszer és hagytama fenébe a kolit (igen, egyetemi kollégium, mondjuk nagyrésze a kolisoknak veterán bukó vagy aki nem bukik, az szétcsalja az összes dolgozatát már jóideje, őket valahogy nem fenyegeti a kirúgás). Vidéki kisegyetem, mit vár az ember...

2019. nov. 5. 22:27
 9/17 Savlekotő ***** válasza:
81%
Gondolom keserű irigy idegbeteg egyedül álló anyuka,ez az a tipus aki bosszúból a gyerekit teszi tönkre,költözz amint tudsz.
2019. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Ne hallgasd maszturbálás közben, hogy megy-e. Egyszer rádnyit közben, utána talán átgondolja.
2019. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!