Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg képes az új barátnő...

Tényleg képes az új barátnő az apja és a gyereke közé állni?

Figyelt kérdés
Mármint egyre több olyat hallok, hogy az apuka az új nője miatt nem találkozik a gyerekével. De ezt hogy tudja elérni a nő? Mivel tudja manipulálni a férfit, hogy lemondjon a gyerekéről?
2019. nov. 5. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Az a férfi, aki egy nő miatt lemond a gyerekéről, az nem apa és nem férfi a szememben.

Az ilyen lemondana érte bárki kedvéért.

Nagy a punci hatalma, írom ezt nőként.

Rengeteg házasságot láttam tökre menni, mert jött egy nő, aki szívesen szétrakta a lábait és ugye a kaland kellett.

2019. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, csak ismeretségi körömben egyre több ilyen van, hogy miután a férfi talál magának valakit már nem is megy a gyerekért vagy csak nagyon ritkán és ilyenkor mindig azt mondják az új nő a hibás. De ha annyira szereti az apa a gyerekét akkor hogy tudja bárki így befolyásolni?
2019. nov. 5. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Miyen idos gyerekekre gondolsz? Es hogy erted a lemondast?


Én elvált ferfi mellé kerültem. Felnőtt gyerekei vannak, akikkel állítólag miattam nem találkozik annyit. Az én szemszögemből és amiről én tudok az viszont az, hogy a gyerekei nem akarnak vele találkozni, mindig van valamikifogás a tanulástól kezdve a munkán át a másnaposságig. De kifelé azt híresztelik én manipulálom az apjukat.


Egy felnőttnek kell egy felnőtt társ. Ha valaki elvált legyen az férfi vagy nő, akkor a válás után egy ideig egyedulállóként neveli a gyereket. (Kiveve ha szereto miatt valnak es egybol a szeretohoz huz el...pfuj.) A gyerekek ilyenkor sok esetben maximalisan el vannak kenyeztetve és kiteve a ket szulo lelki instabilitasanak annak, hogy olyan erzelmeket es feladatokat is rajuk terhelnek, amit nem kellene (pl apuka kixsi lanyat majdhogynem szerelmekent kezeli vagy egy ido utan haztartastvezettett vele stb.). A gyerekek ezt hamar megszokjak akar kicsik akar nagyok es ha utana ujbol lesz valaki apa vagy anya melle mint tars, akkor egyertelmuen ok ugy erzik serul a veluk toltott ido hosszra es minosegre is. Hiszen ki szeretne apa/anya figyelmen osztozni egy elsore idegennel, akibol lehet csak annyit erzekel, hogy x neni vagy bacsi, de apa/anya csokolgatja, fogja a kezet, iutan ot lefekteti ok meg egyutt lehetnek ebren...a feltekenyseg ilyenkor oriasiva tud dagadni es pont ezek a gyerekek nem tudjak ezt kezelni. (Az enyem se tudta szegenyke.)


Manipulacio nem kell hozza. A ferfi szerelmes lesz ujra, ugy erzi van vegre megint egy felnott tarsa es akarva akaratlanul ez a gyereke karara valhat vagy nem csak a gyerek megis ugy erzi.


Csaladi pelda ahol mindenki szerint a no manipulal, de kozben meg nem: apuka ragaszkodott valaskor a heti valtasos gyerekelhelyezeshez, es amig neki nemmvolt uj parja addig percre pontosan ki kellett ezt osztani es tartani (bar o mindig hamarabb jott es kesobb erkezett a gyerekkel) es naponta akar ejszaka is telefonalgatott a gyerekenek. Aztan lett egy parja. Es je, hamarabb hozta vissza (azaz vegre idoben) es ejjelente mar nem zargatta anyukat, hogy mi van a gyerekkel. Es persze alkukepesebb lett a szunetek beosztasat tekintve is.

Ezt lehet ugy folfogni hogy a noje lemondatta a gyerekerol meg hogy miatta kevesebbet van vele, de kozben nem.


Ahol az elvalt exfeleseg sokszor akadalyt gordit a gyerek elvitele ele ott jobban elkepzelheto, hogy egy uj baratno feltunesekor az apa egy ido utan legyint es faradtan azt mondja tudod ki fog anyaddal mindig kuzdeni inkabb dgm az uj nomet vegre.

2019. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Aha... Tesóm elvált, a fiai panaszkodtak, hogy az új nő nem engedi az apjukat. Aztán kiderült, hogy apu akart minden hétvégén békében dugni, ő nem akart talizni a gyerekekkel, köze nem volt hozzá a nőnek.
2019. nov. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3 oka szokott lenni.

1. Az apa tényleg carik a gyerekre.

2. Az új nő féltékeny és minfent elkövet, hogy elválassza az apát a gyerekeitől. Sokszor gyorsan szül egy közös gyereket, ezzel is manipulálva a férfit.

3. Az anya uszítja a gyerekeket az apa és az új párja ellen. Sokan nem tudják megemészteni, ha a volt férjük boldog vagy egy másik nőt boldoggá tud tenni.


És persze vannak atok, akik nem a gyereket használják eszköznek és mindenki próbál alkalmazkodni a kialakult helyzethez.

2019. nov. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!