Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van a szüleimből. Mit...

Elegem van a szüleimből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma összevesztem öcsémmel és apám szokás szerűen lehordott mindennek. Utána megsértődtem és bementem a szobámba. Apám utánam jött és valami olyasmit mondott hogyha cigizni mersz letépi a fejemet. Azért hiszi azt, mert magamnál felejtettem nagymamám gyújtóját. Nem tartom apámnak. Múltkor meg tiszta erőből nyakon vágott. Legszívesebben elköltöznék örókre otthonról. Mit tegyek? 16/F
2019. nov. 5. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Összeszorítod a fogaid és kibírod azt az időt, amíg suliba jársz. Utána az első adandó alkalommal lelépsz és a saját életed éled. LEhet fősuli/egyetem más városban, lehet munkahely albérlettel, stb. De alkalmazkodj te is.
2019. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Várd meg hogy 18 legyél és költözz el.


A történetedből hiányoznak olyan lényeges apróságok, hogy min vesztetek össze az öcséddel, miért vágtad be a durcat, egyébként milyen a kapcsolatotok apaddal....

2019. nov. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!