Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha úgy érzem a...

Mit csináljak ha úgy érzem a családom nem szeret?

Figyelt kérdés

Régen kiskoromban volt velem egy probléma ami miatt a szüleim orvosokhoz hordtak. Ezt a mai napig a szememre vetik, hogy a fiatalkoruk azzal telt hogy engem vittek orvosokhoz. Az iskolában is probléma volt velem, mert kigúnyoltak azzal hogy csendesebb voltam. Most 25 éves vagyok, de sehol nem tartok az életben. Volt már munkám, de az se tartott sokáig. Most munkanélküli vagyok, aki képtelen a szülei nyakán lenni. A szüleim azt mondják örüljek hogy ők eltartanak, majd lesz valami. Nem szeretnék ha elköltöznék.

Szerintük nekem a legjobb ha itthon vagyok, mert az se lenne jobb ha elköltöznék, mert idegenekkel kellene

laknom, nem tudnék a fizetésből kijönni, éhen halnék hiába vagyok már 25 éves nő.

Nem költözhetnék haza ha valami nem jól sikerülne.

Járok pszichológushoz neki is azt mondtam, hogy jó a szüleimmel a viszonyom.


2019. nov. 8. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress munkát. Spórolj, majd költözz el. Vagy maradsz a szüleiddel.
2019. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a családod nem szeret, legalább te szeresd és tiszteld magadat annyira, hogy nem maradsz olyan emberekkel, akik sárba tiporják az önbecsülésedet!

Miért, mi van akkor, ha valami nem jön össze? Felállsz és tovább mész az utadon, majd találsz új lehetőségeket...

Tudod, az élet túl rövid ahhoz, hogy így elpazarold!

2019. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Bízz magadban, 25 éves vagy, mikor szeretnél talpra állni? Nem fognak örökké élni a szüleid. Szüleidnek pedig nem téged kellene hibáztatni a betegségedért, ők vállaltak gyereket, ez benne van pakliban, ne játszák a mártírt. Mutasd meg nekik, hogy nélkülük is meg tudsz élni.
2019. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!